1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
anka244

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-17, 16:17   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Karolina, ciesze sie że jest dobrze i nie będzie trzeciej operacji :) )) teraz możesz być spokojna. nie dziwię się że jesteś wkurzona bo też bym była,zanim porządnie się pacjentem zając to mają to gdzieś, tam pacjenci wchodzą "taśmowo" wiec im się juz nie chce nic. Ale jak się nie chce to niech odejdą i po sprawie. ja bym co jakiś czas robiła USG szyi dla świętego spokoju, gdzieś u dobrego radiloga,prywatnie-wiadomo.
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
anka244

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-18, 15:53   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Jestem w tych sprawach kompletnie zielona. Skoro tarczycy nie ma to...skąd "wznowa" .
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
anka244

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-18, 15:17   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
I co się w takim przypadku robi ? Mówię o wznowie. Wycina się węzeł chłonny? A mówią ze rak brodawkowaty to nie rak, ze dobrze rokuje. I co? Realia są inne. Ja mimo wszystko mam nadzieję że to nie to, ze węzeł się powiększył przez infekcje.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2015-10-18, 15:43 ]
anka244 napisał/a:
I co się w takim przypadku robi ? Mówię o wznowie. Wycina się węzeł chłonny?

=> post #393.


  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
anka244

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-18, 10:44   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Czesc Karola...co to znaczy "sladowy" . Co ci powiedział lekarz na ten temat? Oni będą robić biopsje czy sama masz o to zadbać? TG jest niskie więc jest dobrze, glowa do góry.
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
anka244

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-10-10, 21:45   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Pół roku po kontroli jod diagnostyczny? Tak mam to rozumieć? :)
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
anka244

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-10-10, 11:22   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
:) ale by było gdybyś teraz poszła, patrzyliby na Ciebie jak na komsitę "))) To ja jak pojdę na pierwszą kontrolę w marcu to pewnie też mi wyznaczą datę jodu diagnostycznego....pytanie tylko czy tak jak tobie, że rok po kontroli czy wcześniej....
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
anka244

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-10-10, 10:41   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
masz już podany termin jodu diagnostycznego czy dowiesz się tego za rok?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group