1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
aniazet

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-06-15, 15:13   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Żal serce ściska :cry: żegnaj i pokój duszy Twojej.
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
aniazet

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-10, 19:14   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
cewnikowanie prawej
żyły szyjnej wewnętrznej ( ŻSW ) metodą
Seldingera. ten skrót to właśnie może oznaczać ale czy napewno??????? Pozdrawiam Ania
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
aniazet

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-05, 19:56   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Mariusz super że jesteś po operacji. Mam nadzieję że pozbyłeś się skorupiaka raz na zawsze. Co do radioterapii to gdzieś na naszym forum przeczytałam że działa ona jak plaster i nie jest przeszkodą do dalszego lecznia. Musisz koniecznie porozmawiać o tym z lekarzem, żeby być pewnym w 100%. Trzymaj się. Ania
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
aniazet

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-16, 14:08   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Nic nie wiem o dr Beacie, ale nie ma to żadnego znaczenia, bo sama rekomendacja Prof. jest wystarczająca aby mieć pewność że mamy do czynienia z fachowcem. Trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję, że jak będziesz miał czas i ochotę opowiesz mam jaki dalszy ciąg ma ta historia. Pozdrawiam. A.
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
aniazet

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-16, 07:23   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Mariusz jak nazywa się dr którego polecił prof. Ja również jestem pod opieką co w warszawie i chodzę do dr Zdziennickiego (jej pewnie pomyliłam nazwisko i wstyd mi) i uważam tego dr. za specjalistę! Stąd jedź do warszawy bez obaw bo zostaniesz objęty fachową opieką! Natomiast co do Kielc jeżeli masz siły i ochotę to oczywiście możesz jechać tym bardziej, żeby mieć pewność że zrobiłeś w tej prawie wszystko co można i trzeba i nie myśleć co by było gdyby...-Na marginesie warto zauważyć że służba zdrowia w naszej ojczyźnie kuleje bo uważam że termin który dla ciebie wyznaczyli jest nie do przyjęcia. Nie rozumiem czy szpital do którego cię skierowali jest przepełniony czy nie ma pieniędzy i trzeba czekać. A.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: poli: 2013-03-18, 12:07 ]
Kolejne komentarze tutaj

  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
aniazet

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-15, 13:38   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Mariusz! bierz przykład z Luiki, to się może udać, więc zaciskamy pięści i do boju! Pozdrawiam Ania
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
aniazet

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-15, 20:29   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Mariusz jesteś bardzo dzielny - taka myśl mi przyszła do głowy, po przeczytaniu twego wątku!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group