1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuca - przerzut do mózgu
ania007

Odpowiedzi: 430
Wyświetleń: 108034

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-11, 08:14   Temat: rak płuca - przerzut do mózgu
Monika mój tatuś odszedł od nas pod koniec kwietnia.Byłam więc w takiej samej sytuacji jak Ty i jak każdy z nas na forum. Też patrzyłam jak tato cierpi i powoli odchodzi.Byłam zła na siebie i cały świat bo nie umiałam pogodzić sie z tym co widziałam.Dziś już wiem a przynajmniej tak mi się wydaje ,że to dziwne zachowanie jakie widziałam u taty na dwa dni przed śmiercią na pewno nie było poprawą.Najpierw zaczął wyjmować sobie tlen z nosa co w rocznej kuracji tlenem nigdy mu się to nie zdarzyło,widocznie oddychało mu sie dobrze, przestał jeść po prostu wypluwał wszystko,przestał kaszleć a jak już zakaszlał to ten kaszel był taki dziwny taki powolny, robił się raz zimny jakby zalewały go poty a raz ciepły, zaczęły siwieć mu stopy.Odszedł wieczorem ale od samego rana już gdzieś błądził myślami( co jakiś czas robił znak krzyża jakby się modlił) był tak spokojny, po prostu spał cały dzień bez kaszlu , bez jedzenia i tak powoli oddychał.Teraz juz wiem ze tatuś odchodził ale wtedy nie wiedziałam bo lekarze nic nam nie powiedzieli,że to mogą być ostatnie chwile.
Trzymaj się więc kochanie, bądź dzielna i bądź przy tacie cały czas.
  Temat: lopenka - komentarze
ania007

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 56128

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-25, 14:12   Temat: lopenka - komentarze
Ja tez trzymam za Was kciuki a jak będziesz u taty daj mu całusa i powiedz ze to od wszystkich dobrych ludzi. Trzymaj się kochanie i bądź przy Tacie.Teraz potrzebuje tego najbardziej.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59444

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-14, 15:51   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Wiem co czujesz i jest mi tak bardzo przykro że Ty też musisz patrzeć na cierpienia swojego taty.Przyjeżdżaj więc do taty jak najszybciej bo z tą chorobą trudno jest wygrać. Oto nr. gg 11938532 jeżeli będziesz miała tylko ochotę na rozmowę. Bądź silna i bądźcie z tatą bo bardzo teraz tego potrzebuje, wiem coś o tym.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group