1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Węzły szyjne powiększone z obszarami martwicy
anetajob

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13564

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-10-30, 18:27   Temat: Węzły szyjne powiększone z obszarami martwicy
Gdzie mieszkasz slonkoonline? W jakiej miejscowości?
Pozdrawiam
  Temat: Węzły szyjne powiększone z obszarami martwicy
anetajob

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13564

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-10-28, 20:00   Temat: Węzły szyjne powiększone z obszarami martwicy
slonkoonline!
Pociesza mnie to co powiedział Ci hematolog o tych obszarach martwiczych. Bo ja właśnie sie tym najbardziej stresuję, poniewaz nie dość że sie naczytałam strasznych rzeczy o tych martwicach i niskoechogenicznych węzłach to jeszcze radiolog zasugerował biopsje bo powiedział, że te zmiany martwicze mogły się zdegenerować. Biopsje u niego mozna prywatnie wykonać. No właśnie u niego juz kiedyś miałam wykonywana biopsje tylko za nic w świecie nie moge znależć tamtych badań i nie wiem czy to właśnie z tych węzłów była pobierana czy nie. Ale napewno były to węzły po tej samej stronie szyi i mniej więcej z tych powiekszonych obecnie. Wtedy wyszedł stan zapalny z biopsji. A może pozapalny? Już nie pamiętam dokładnie.
Czyli Twój hematolog nie widzi niczego złego w tych martwicach?
Dobrze że zajrzałam, bo i ja zaczęłam mysleć bardziej pozytywnie. A ja straszna panikara i tchórz jestem. Do tego wszystkiego mam 13 letnia córke, kóra poszła do gimnazjum i ma teraz "ten wiek" i potrzebuje mojego wsparcia i 17 miesięczną córeczkę, która wisi cały czas na mnie i świata poza mna nie widzi i chciałabym strasznie bym chciała żeby się wszystko dobrze zakończyło.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group