1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dobry lekarz od płuc w Warszawie
alka77

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23998

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2016-01-10, 23:35   Temat: Dobry lekarz od płuc w Warszawie
witam,
olaja,
bardzo Ci dziękuję za odpowiedz. Moja mama jest juz po wizycie prywatnej u lasoty. Wcześniej założóno jej w POZ zieloną kartę na podstawie rtg i kazano samemu sobie szukać miejsca do diagnostyki. jakims sposobem lekarz ze szpitala /chyba koordynator/ zapisał ją na ursynów i teraz czekamy na wizytę. Spodziewam się skierowania na tk, bo to jak pisalaś i z tego co wyczytalam to jest podstawa. Ale zastanawiam się, czy nie lepiej od razu zrobić rezonansu /podobno dokładniejszy i bezpieczniejszy/ albo pet /jeszcze tego badania dobrze nie przeanalizowałam/, zeby zaoszczędzić czasu? No i gdzie prywatnie najlepiej robić rezonans?

Olaja, czy dobrze zrozumialam, ze Twojej mamie nic nie wyszło z tk ani bronchoskopii a mimo tego zakwalifikowano ją do operacji??? :shock: to trochę odwrotnie niż u nas..
A co to jest to (bronchofiberoskopia, ebus)?
  Temat: Dobry lekarz od płuc w Warszawie
alka77

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23998

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2016-01-07, 15:57   Temat: Dobry lekarz od płuc w Warszawie
Olaja, rozumiem, że jak już się jest zapisanym do konkretnej placówki to nie można póżniej "wskoczyć" gdzie indziej? O Lasocie wiem, ze prywatnie przyjmuje, ale nie mam info czy jeszcze jest na urysnowie w centrum onkologicznym. To moloch i chcialabym żeby jednak ktos nas tam konkretny i dobry poprowadził.. a w razie czego zeby można było pójść gdzie indziej

[ Dodano: 2016-01-07, 15:58 ]
ach i jeszcze chcialam spytac, gdzie najlepiej tk płuc zrobić? czy prywatnie czy czekać w coi
  Temat: Dobry lekarz od płuc w Warszawie
alka77

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23998

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2016-01-07, 15:26   Temat: Dobry lekarz od płuc w Warszawie
witam,
ja tez jestem zainteresowana dobrym pulmonologiem onkologiem i najlepiej takim który pracuje w centrum onkologicznym na urysnowie. Lasota chyba już tam nie pracuje? Ktoś wie? Nie wiem czy to dobry wybór - ursynów, bo naczytalam się wiele złego nt. organizacji i czekania w strasznych kolejkach. Proszę pomóżcie.
I jeszcze jedno pytanie: czy możliwe jest przeprowadzanie diagnostyki i leczenia w różnych miejscach w razie czego? Np. diagnostyka gdzie indziej np. ursynow, leczenie w bardziej "ludzkich" warunkach- np. wieliszew?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group