1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak dowiedzieć się co wie chory o swojej chorobie.
alive

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 28258

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-02-04, 23:55   Temat: Jak dowiedzieć się co wie chory o swojej chorobie.
Mój tato zwija się z bólu mając przerzuty do kręgosłupa przy raku płuc, a ja przechodzę właśnie terapię dla dorosłych dzieci alkoholików i uczę się wyrażać swoje uczucia. Jak się o wyniku choroby taty dowiedziałam we wtorek, poleciałam do szpitala, żeby mu to powiedzieć. Nie wiem skąd wzięło się u mnie przekonanie, że muszę być w tym szczera, że powinnam być uczciwa wobec niego, on już wcześniej mówił że nie chce żyć, bo go tak boli, więc nie miałam w tym dniu żadnych wątpliwości, że dobrze robię. Dopiero teraz mam wyrzuty sumienia, bo kilka osób pisało do mnie, że trzeba te informacje oszczędzić.

Ja nie powiedziałam dużo, wystarczyło jedno zdanie, że ma guza na płucu z przerzutami do kręgosłupa, dlatego go tak boli i że będzie teraz dostawał tyle środków przeciwbólowych, ile zechce. I że bardzo go kocham. Trzymałam go za rękę. On mi dziękował, że mu powiedziałam...

Jejku, ja odchodzę od zmysłów, że go tak strasznie boli..

Chciałabym to pozostawić Sile Wyższej... Zaraz wyłączę ten komputer i postaram się wejść z nią w kontakt...

Dzięki że założyliście tutaj ten wątek, pomógł mi bardzo.

Kocham mojego tatę...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group