1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Alijer - komentarze
alijer

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-12, 13:13   Temat: Alijer - komentarze
Witam Was serdecznie,

Jutro wracam do pracy po rocznej przerwie, trochę boję się jak poradzę sobie z mówieniem przy suchości paszczy, która dalej trzyma się mnie jak cholera. Naczytałam się ostatnio o nawilżających właściwościach kwasu hialuronowego, znalazłam preparat do płukania jamy ustnej GENIGEL. Czy ktoś z Was słyszał, testował i może się wypowiedzieć? |hmm|
  Temat: Alijer - komentarze
alijer

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-29, 11:51   Temat: Alijer - komentarze
Zapomniałabym, za dwa tygodnie wracam do życia zawodowego. Nigdy wcześniej nie czułam się tak dobrze - ambicjonalnie oczywiście - tak bardzo mnie potrzebują w szkole, że mogłam sobie nawet wynegocjować, jak ma wyglądać mój plan lekcji, żadnego biegania po szkole, wszystkie lekcje w jednym gabinecie, cud, miód, malina. Zobaczymy tylko jak sobie poradzę z głosem i z mówieniem, bo jeszcze mi niestety przysycha w "paszczy". Znalazłam fajną opiekunkę dla Olgi, więc do roboty...!!!
  Temat: Alijer - komentarze
alijer

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-27, 22:28   Temat: Alijer - komentarze
Dziękuję Justynko, aż chce się krzyczeć z radości, jak dostałam wynik do ręki, to prawie się popłakałam, tak się bałam ostatnio, byłam jakaś wystraszona, niespokojna, a tu proszę... Każda poprawa cieszy ogromnie :lol:
  Temat: Alijer - komentarze
alijer

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-27, 22:00   Temat: Alijer - komentarze
A teraz uwaga:.....Olga raczkuje..... [ostr]
  Temat: Alijer - komentarze
alijer

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-26, 22:08   Temat: Alijer - komentarze
Nie, no OK. Jak tak patrzę na Kubę to trochę widzę siebie sprzed .... lat ;)
  Temat: Alijer - komentarze
alijer

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-25, 21:12   Temat: Alijer - komentarze
Cytat:
alijer napisał/a:
a Kubie chyba zaczyna się dojrzewanie (kompletny brak porozumienia).



Wspaniały czas
_________________



Ha, ha
tylko dlaczego to tak bardzo dotyka rodziców? :roll:
  Temat: Alijer - komentarze
alijer

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-25, 13:11   Temat: Alijer - komentarze
Otóż to... 8-)
  Temat: Alijer - komentarze
alijer

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-25, 12:59   Temat: Alijer - komentarze
Gazda, nawet nie wiesz jak zazdroszczę Ci miejsca zamieszkania. Właśnie ze względu na Chorwację. Kiedy w zeszłym roku pojechaliśmy tam po raz pierwszy, zakochałam się w niej absolutnie. Niestety odległość z pólnocy Polski jest porazająca, zwłaszcza jeśli podróżuje się z dziećmi. Wy z południa macie o połowę bliżej, w zasadzie pewnie tyle samo, co nad polski Bałtyk. A tak w ogóle, to właśnie z Chorwacji przywieźliśmy Olgę. Znajomi śmieją się, że pojechaliśmy we czwórkę a wróciliśmy w piątkę.
  Temat: Alijer - komentarze
alijer

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-29, 21:22   Temat: Alijer - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


W wątku dla odważnych zamieszczam zdjęcie z mojej sobotniej eskapady do Karwii. Nic mnie tak nie uspokaja i relaksuje jak szum morza, mogę się na nie gapić godzinami...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group