1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do jamy otrzewnej i wątroby
alice

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 29800

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-06-03, 20:30   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do jamy otrzewnej i wątroby
Witaj kalina25,
przykre, ze w takich okolicznosciach musze Cie witac, ale zycie pisze rozne scenariusze, takie niestety tez...
nie napisalas nic o tym, czy macie jakiegos lekarza prowadzacego' onkologa? Czy po prostu umawiacie sie na wizyty do szpitala I ten lekarz ktory ma akuray dyzur zajmuje sie mezem? Pytam o to, bo czasem lepiej jest skonsultowac sie z kilkoma lekarzami I spytac jak widza dalsze leczenie? Wiem, ze w anglii wszystkie dane pacjenta sa w komputerze, wiec nie trzeba ich dodatkowo kserowac, nosic, pamietac, ale pacjent tez ma prawo miec kopie takich dokumentow, wiec jesli poprosisz lekarza o kopie dokumentow, na pewno Ci ja wydadza. Mieszkalam w anglii I tam chorowalam na kregoslup, wyniki badan potrzebowalam do Polski, poprosilam lekarza o kopie I od razu otrzymalam, takze spytaj o to, warto, zebys miala te wyniki, chocby po to, zeby tu zamiescic. Moze ktos Ci cos jeszcze na tej podtsawie zasugeruje, pomoze. Poki co zycze Ci, zebuy wszystko jakos sie dobrze ukladalo. Zrob wszystko, zeby maz przedde wszystkim nie cierpial, spedzajcie razem czas. Jesli masz jakies pytania, albo chcesz po prostu pogadac, napisz do mnie na priv. Chetnie wyslucham I przytule :) pozdrawiam Cie goraco. Alice
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group