1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
alaska

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-04-13, 17:46   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
dixi moje szczere wyrazy wspolczucia.

Dzis minal miesiac od smierci mamy. Bol po jej stracie rosnie we mnie z dnia na dzien, mowia ze czas leczy rany, ale ile go musi uplynac? Ja z kazdym dnie czuje sie gorzej i coraz bardziej mi jej brakuje. Nie mam ochoty cokolwiek robic. Zamykam sie w sobie i nie chce mi sie z nikim rozmawiac. Jestem zla na caly swiat. Nie wiem jak dlugo moj chlopak ze mna wytrzyma, ale jakos mnie to nie obchodzi. Wszystko tracio nagle sens i nic mnie nie cieszy. Nie wiem czy to jest dobre miejsce zeby o tym pisac, ale nie zna innego, wiec wybaczcie, ze sie tu nad soba uzalam.

Mamo kocham cie nad wszystko!!!!
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
alaska

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-01-20, 16:13   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Czy operacja ma sens w przypadku mojej mamy?
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
alaska

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-01-20, 15:46   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Dzieki za pokrzepienie. Mam nadzieje, ze operacja bedzie mozliwa, mama jest w kiepskim stanie, wczoraj lekarz mi powiedzial, ze to juz nie dlugo potrwa....Daltego boje sie, ze nie beda jej operowac "bo sie nie oplaca"

[ Dodano: 2011-01-20, 16:01 ]
Wlasnie przeczytalam, ze zlamanie kosci udowej moze byc zwiazane z rakiem kosci, ktorego przyczyna jest rak nerki. Czy ktos zna taki przypadek?
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
alaska

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-01-20, 14:54   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
dzis w nocy moja mama zlamala sobie udo wstajac z lozka. Teraz jest w szpitalu i lekarze mowia, ze w ponedzialek sie wyjasni czy bedzie operowana czy nie. Wszystko zalezy od jej stanu zdrowia.
Mamy problem, bo mama nie chce zalatwiac sie do pampersa, a jest calkowicie unieruchomiona. Ciezko nawiazac z nia kontakt, zeby jej to wytlumaczyc. Czy ktos moze mi cos doradzic?
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
alaska

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-01-19, 20:20   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
dziekuje gz, ja zycze tobie rowniez wszystkiego dobrego!
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
alaska

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-01-19, 19:38   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Ja jestem strasznie uczuciowa osoba, boje sie, ze bede ciagle plakac i nie dam rady trzymac jej za reke. Cale zycie bylysmy sobie bardzo bliskie, wiele razem przeszlysmy, mama byla i jest moja najlepsza przyjaciolka
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
alaska

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-01-19, 18:53   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
gz dziekuje.

Z moja mama praktycznie od ponad tygodnia nie rozmawialam, niestety mieszkam za granica, dzwonie codziennie, ale rozmawiam tylko z ojcem, mama nie jest w stanie rozmawiac. Poslucham twojej rady i pojade do nie jak najszybciej, boje sie tylko tego, ze ona mnie nie pozna...
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
alaska

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-01-19, 17:54   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Witam

Moja mama od lipca leczy sie na raka pluc z przerzutami. Dzis byl u niej lekarz z wizyta, ostatnio jej stan sie bardzo pogorszyl, ma klopoty z wyrazaniem mysli, ma omamy, nie pamieta wielu rzeczy. Lekarz möwi, ze stan jest b. powazny i ze to juz nie potrwa dlugo. Mam mu wierzyc? Przeciez ona normalnie je, chodzi do toalety, jedyne co sie zmienilo to fakt, ze jest jakby nieobecna duchem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group