1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Historia mojego taty, podpowiedzcie co robic
agni5

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28660

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-12, 18:50   Temat: Historia mojego taty, podpowiedzcie co robic
To dobrze,że tylko segment, bo to nie wpłynie na wydolność oddechową Twojego Taty. Życzę Tacie szybkiego nabrania sił.Pozdrawiam.
  Temat: Historia mojego taty, podpowiedzcie co robic
agni5

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28660

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-11, 21:19   Temat: Historia mojego taty, podpowiedzcie co robic
Myślę,że oba pojęcia są tożsame.Używa się też czasem określenia zabieg operacyjny.
Rozumiem Twoje zdenerwowanie, bo też przez takie chwile przechodziłam.Pozdrawiam serdecznie i życzę, by operacja Taty się udała.
  Temat: Historia mojego taty, podpowiedzcie co robic
agni5

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28660

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-04, 18:09   Temat: Historia mojego taty, podpowiedzcie co robic
Balbi bardzo mi przykro,że znów musicie się zmagać z chorobą nowotworową Taty.
Szczęściem w nieszczęściu jest fakt,że guz jest operacyjny, gdyż przy raku płuc często się to nie zdarza.Nie piszesz, czy było robione badanie, czy to pierwotny rak płuc, czy przerzut nowotworu jelita?
Musisz przekonać Tatę do operacji, to jedyna szansa na wyleczenie.Mój tata jak się dowiedział,że mam być operowany to też początkowo nie chciał się zgodzić na zabieg,a teraz jest 10 miesięcy po operacji.
Życzę Tobie, Tacie i całej rodzinie dużo siły w walce z tą chorobą. Na tym forum znajdziesz wsparcie i pomoc.Pozdrawiam Cię serdecznie. Agnieszka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group