1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-15, 14:21   Temat: agni5 - komentarze
Tatusiu kochany dziś mija rok od Twojej śmierci ! Nie mogę uwierzyć,że to już rok ! Wszystkie te koszmarne emocje do mnie wróciły. Nie wolno mi się teraz denerwować, gdyż jestem w 3 miesiącu ciąży. Wiem,że tam z góry czuwasz nade mną i się cieszysz.
ZAWSZE BĘDĘ CIĘ KOCHAĆ TATUSIU!
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-17, 22:00   Temat: agni5 - komentarze
Witaj Kasiu>..ślub był wczoraj, 16 czerwca...
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-25, 21:40   Temat: agni5 - komentarze
Minęło 15 maja pół roku od śmierci Taty....Bardzo za nim tęsknie...Za trzy tygodnie wychodzę za mąż, tak bardzo mi przykro,że Tata nie doczekał tej chwili( zmieniam stan cywilny w późnym wieku).
Ale mój kontakt z rakiem się nie zakończył...Mama mojego przyszłego męża( która sama jest emerytowanym pulmonologiem) od przeszło roku walczy z rakiem żołądka,a wczoraj dowiedzieliśmy się,że mój przyszły teść ma pierwotnego raka wątroby,dużego ok 6, 5 cm, w poniedziałek konsultacja onkologiczna...To chyba zły sen....I jak tu cieszyć się ze ślubu :(
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-19, 18:47   Temat: agni5 - komentarze
agakata ja jestem w wirze różnych zajęć i wypieram z siebie myślenie o tym co się stało....Brat trzyma się jakoś, jak to mężczyzna.....Najgorzej jest z mamą...
Trudno nam się pogodzić,że tata zmarł nagle w wyniku konsekwencji leczenia onkologicznego.....tak bardzo bałam się przerzutów, rozsiewu choroby, chemii,tego cierpienia o którym naczytałam się na forum....tata tez się bał rozsiewu choroby....Nikt z nas nie myślał,ze umrze nagle,że wszystko rozegra się w ciągu paru godzin....
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-15, 22:31   Temat: agni5 - komentarze
Kasieńko dopiero dziś przeczytałam Twój sylwestrowy wpis....Wcześniej go nie zauważyłam....
Dziękuję z całego serca za życzenia....

U nas dziś ciężki dzień. Dziś mija dwa miesiące od śmierci Taty....Gdyby żył skończyłby dziś 73 lata....
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-15, 20:50   Temat: agni5 - komentarze
Tata bierze jakieś leki wziewne przepisane przez pulmunologa. Żadnego syropu na kaszel nie bierze póki co.
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-15, 12:32   Temat: agni5 - komentarze
Witam!
Póki co dobrze. Jutro ma ten drugi zabieg z brachyterapii,a kolejny trzeci znów za kolejne dwa tygodnie.Nic nie schudł, codziennie pije nutridrink, siemię lniane, sok z buraka i je banany ( bo czytałam,że potas wskazany). Ciutkę jakby kaszel się zwiększył...
Rodzice jeżdżą na 7 rano, bo potem straszne kolejki.....
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-03-08, 15:03   Temat: agni5 - komentarze
Myślę,że tabletki trochę pomogły, mam tyle zajęć,że myślenie o wyniku spycham do podświadomości.
Wczoraj rodzice mieli 40 rocznicę ślubu i zorganizowałam im przyjęcie. Dziś pojechali na 4 dni do SPA nad morzem.Jakoś cudem udało mi się tatę namówić na ten wyjazd, bo już kilka lat nigdzie nie wyjeżdżał .Dzięki temu mam nadzieje nie stresuje się tak czekaniem na wynik.
Pozdrawiam.
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-26, 18:05   Temat: agni5 - komentarze
Dzięki dziewczyny.Jestem z wykształcenia pedagogiem i właściwie wiem jak powinnam sobie pomóc,ale teoria to jedno,a zastosowanie jej w praktyce to drugie.....
Wiem,że najlepiej w takich sytuacjach jest się czymś zająć i zazdroszczę ludziom, którzy taką umiejętność posiadają, mnie jest zawsze trudno skupić się czymkolwiek, gdy żyję w stresie.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za troskę.Wiem,że nikt mnie tak nie zrozumie niż osoby z tego forum.....Kupiłam sobie póki co ziołowe tabletki o nazwie : ,,stres stop dla kobiet''
  Temat: agni5 - komentarze
agni5

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-25, 20:37   Temat: agni5 - komentarze
Dzięki Wam moje drogie. Mam tak skołatane nerwy,że zastanawiam się, czy nie skorzystam z pomocy psychologa w CO, bo ostatnio jak tam byłam widziałam,że przyjmuje codziennie.Nie wiem tylko jakie są do niego kolejki.Jeśli zaś okaże się,ze tata ma przerzuty to nie zawaham się przed psychiatrą i lekami uspakajającymi, bo czuję,że nie dam rady.A mam teraz bardzo stresujący czas w pracy do czerwca i ten lęk o zdrowie Taty mnie wykańcza.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group