1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pomoc interpretacji wyniku tomografii płuc
agni5

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 34825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-06, 17:14   Temat: pomoc interpretacji wyniku tomografii płuc
mam Twoja jest szczęściarą, bo sporadycznie udaje się wykryć nowotwór płuc w stadium I A.Odkąd jestem na forum z tego co pamiętam tylko jedna osoba, mama naszej forumowiczki agakaty miała to stadium Mama Twoja ma naprawdę duże szanse na wyzdrowienie.
Warto być pod opieką onkologa, gdyż jak zauważyłam lekarze Ci nie oszczędzają na drogich badaniach kontrolnych.Mama pewnie chemii mieć nie będzie....
Pozdrawiam i życzę Mamie, by szybko doszła do siebie po operacji.
  Temat: pomoc interpretacji wyniku tomografii płuc
agni5

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 34825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-12, 07:14   Temat: pomoc interpretacji wyniku tomografii płuc
Agi
Nas nikt tez nie kierował do onkologa.Gdy tata źle się czuł po operacji sama się do niego udałam z taty wynikami.Lekarka przyjęła mnie na podstawie ustnego oświadczenia,że jestem córka pacjenta.Dopiero na kolejnej wizycie tata był obecny.
Polecam Ci watek jednej z naszych forumowiczek- madziap, której tata z tego co pamiętam właśnie w Olsztynie jest pod opieką onkologa w szpitalu MSWiA i bez problemu dostaje co 3 miesiące skierowanie na TK
http://www.forum-onkologi...ki-vt152,30.htm
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group