1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Agaz - komentarze
agnes2121

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-20, 12:12   Temat: Agaz - komentarze
Agaz napisał/a:
zastanawiam się czym sobie zasłóżyłam ze osoby które kocham najbardziej na świecie odemnie odchodzą i to w tak okrutny sposób....
niczym sobie nie zasłużyłaś, nie myśl tak nawet... takie jest życie, często pod górkę. Nie zmienimy tego. Często ludzie zadają sobie pytanie...dlaczego ja, dlaczego moje dziecko, dlaczego mój rodzic...jesteśmy żli na cały świat, ale to nic nie zmieni...musimy w tym trwać, choć ciężko. Pozdrawiam.aga.
  Temat: Agaz - komentarze
agnes2121

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-08, 23:40   Temat: Agaz - komentarze
Aga, moja mama jest dziś po piątej chemii. Nie wiemy, czy to da coś jeszcze. Podobno cztery chemie mają największe znaczenie....jak będzie u nas , nie wiem...jeszcze szósta chemia (może nic nie dać), a potem tomografia, która wszystko pokaże :-( Takie podłe życie jest...musimy jakoś żyć dalej, choć trudno jest :/pociesza:/ Aga tule.....
  Temat: Agaz - komentarze
agnes2121

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-16, 15:42   Temat: Agaz - komentarze
WitajAgaz,
Agaz napisał/a:
Utrzymuje się regresja zmian w płucu prawym..
:) dobra wiadomość :) Pozdrawiam i ściskam Was z całych sił :)
  Temat: Agaz - komentarze
agnes2121

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-22, 10:44   Temat: Agaz - komentarze
Witaj Agaz, miło czytać, że u Was dobrze. Pozdrawiam cieplutko :)
  Temat: Agaz - komentarze
agnes2121

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-23, 21:44   Temat: Agaz - komentarze
Witaj Agaz, miło czytać, że Twój Tata ma się dobrze :) Nie martw się przyszłością, żyj dniem dzisiejszym . Trzymam kciuki :)
  Temat: Agaz - komentarze
agnes2121

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-17, 13:38   Temat: Agaz - komentarze
Agaz, ja też chwilami nie daję sobie rady. Musimy żyć dniem dzisiejszym i korzystać z chwil spędzonych z bliskimi. Twój Tata musi być wspaniałym i silnym człowiekiem jeżeli nie poddaje się tej chorobie. Tak trzymać :) W mojej rodzinie to nie pierwsza walka z nowotworem i wiem, że trzeba być silnym. Brat mojego męża zachorował w wieku 20 lat na złośliwy nowotwór (miał nowotwór jądra z przerzutem do płuc), walczył dzielnie i wygrał. Dwie siostry mojej Mamy nie miały tyle szczęścia i umarły (jedna na raka piersi, druga na raka jelita grubego), trzecia siostra Mamy jak na razie wygrała bitwę z rakiem piersi. Przepraszam, że tak się rozpisałam.....Pozdrawiam.
  Temat: Agaz - komentarze
agnes2121

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-17, 12:12   Temat: Agaz - komentarze
Witaj Agaz, moja Mama też ma raka drobnokomórkowego płuc (niestety z przerzutami do mózgu). Nie martw się następną chemią. Po pierwszej czuł się dobrze( moja Mama zniosła bardzo żle), to może drugą też zniesie nieżle. Jak widzisz, każdy reaguje troche innaczej. Trzymam kciuki za Twojego Tatę i za Ciebie także :) Moja Mama idzie na drugą chemię 29.11.Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group