1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozmowa z psychoonkolożką: Daj sobie prawo do słabości
agamaz

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6988

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-11-17, 15:26   Temat: Rozmowa z psychoonkolożką: Daj sobie prawo do słabości
sara
sara napisał/a:
Przyszła choroba ,wszyscy się zbiegli,chwilę ich potrzymało i nagle rozglądam się wokół i....pusto

To jest chyba typowe.Nagły przypływ uczuć wynikający z "potrzeby serca ", ale chyba bardziej z powodu późniejszych tzw.wyrzutów sumienia.
A,że zdarzył nam się ten ( mówię o sobie ) "niekorzystny" dla nas czas przeżyć to trudno w tej chwili tym pseudo "pomagaczom" się znaleźć.Po co dzwonić,przecież jest chora,po co odwiedzić,może ma zły dzień.
Wszystko sraty pierdaty tylko tłumaczenie potem .A byłam/łem rozmawiałam/łem,pomagałam /łem.
Też nie uważam ,że był to artykuł ze wszech miar pomocny.Bo byłam z jednej strony barykady chorobowej ,teraz jestem z drugiej i mam porównanie jak to wszystko wygląda.
Bartek dał sobie L-4 od choroby.
Nie każdy tak może/potrafi/umie. Ale jeśli nawet tak było to jak się naprawdę kochało to się takich rzeczy nie mówi .Dla mnie to typowe kreowanie na tzw."obcasowego męczennika".
Saro jestem z Tobą.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group