1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50761

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-04, 21:36   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Jak dobrze Bożenko ,że tryskasz humorem , że wszystko poszło ok ( a jakby miało inaczej zresztą:-D ).
Pan doktor widocznie chce jeszcze po przebywać w tak miłym towarzystwie jakim jest Twoja osoba. Stąd ten pobyt do jutra :) .
Serdeczności :flower:
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50761

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-02, 12:07   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Kciuki masz zapewnione :uhm!: .
Pozdrawiam
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50761

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-31, 18:49   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Bożenka napisał/a:
.Jestem taka z siebie dumna jakbym skoczyła z ....hmmm kochani mam na myśli zawieszoną wysoko linę spadającą w dół, zakończoną wrzeszczącym człowieczkiem wiszącym głową w dół.
[hura] !yes!yes!
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50761

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-30, 11:13   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Witaj Bożenka
Od dłuższego czasu czytam Twój wątek .Jesteś bardzo pozytywną osobą.Dzielnie i z wielkim poczuciem humoru "walczysz" z chorobą.Dawno nie udzielałam się pisemnie na forum ale śledzę losy swoich współtowarzyszy.
Co do dojścia do normalności to zobaczysz jak szybko przyjdzie z Twoim nastawieniem do "chorowania" nawet się nie obejrzysz jak będziesz śmigała miedzy półkami sklepowymi :-D Pozdrawiam ,miłego dnia. ::thnx::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group