1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 64
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-07, 22:25   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Kasiu
Czytałam w merytorycznym. Wiem ,że czekanie na wynik to niekoniecznie fajna sprawa.Ale jak sama napisałaś
KasiaC napisał/a:
Wygląda na to, że chyba będzie ok.
i tego Ci życzę .
Pozdrawiam
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-03, 21:56   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Kasiu trzymaj się dzielnie. Myślami jestem z Tobą ( tego dnia też mam badanie ) razem będzie nam raźniej.Wierzę, że wszystko będzie ok.
kasicazlosnica napisał/a:
bo niebawem impreza

Pozdrawiam Cię
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-31, 13:19   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Kasiu
Miłość,zdrowie i szczęście niech towarzyszą Tobie i Twoim najbliższym przez cały Nowy Rok.
|buziaki|
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-18, 14:54   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Cześć kasiu jestem pod ogromniastym wrażeniem Twoich cudeniek.
Podziwiam i jeszcze raz podziwiam :!1!: . Ja jeżeli chodzi o szydełko to jestem mało cierpliwa. Bawiłam się kiedyś drutami.Nawet sporo rzeczy wydziergałam.Dawno już nie miałam ich w ręku. Taki ze mnie leniuszek ;) .
Dobrze ,że łaskawa pani dr przyznała Ci świadczenie. Na 100% byłaś w stresie a to nam wcale nie jest do niczego potrzebne.Stwierdzenie,że sobie może znajdziesz pracę zakrawa na kpiny. To ma być dla Ciebie rozrywka-gratuluję .Ważne ,że masz ubezpieczenie a i te parę groszy też się przyda :) .
KasiaC napisał/a:
Jutro jadę na USG j. brzusznej do Warszawy
KasiaC napisał/a:
i na zakupy,

Przyjemne z pożytecznym zaliczysz 2 w1 ;) .Chociaż zakupy w tych dniach do najprzyjemniejszych nie należą.Wszędzie pewnie pełno ludzi.
Ale masz niezła gromadkę do obdarowania ( 7 sztuk :lol: ). Musisz się nieźle nagimnastykować by wszystkim maluczkim dogodzić.
Na mnie też ta magia świąt nie działa. Też od zeszłego roku podchodzę do tego z wielkim dystansem.Stałam się bardzo mało potrzebującą osobą.
Zbieram się w garść tylko dla męża co by Jemu przykrości nie robić. On i tak ma za swoje.
Pozdrawiam Ciebie gorąco życząc owocnych zakupów :cmok: :tull:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-17, 19:35   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Dobry wieczórKasiu.
Tak dawno nie pisałaś w swoim kciukowie.Co u Ciebie?
Ile już bombek "wyprodukowałaś ?
Jak dobrze mają Twoi znajomi z Tobą.Takie wspaniałe rękodzieło dostać to wielka gratka.
Ściskam Cię mocno :cmok:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-26, 16:48   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Cześć Kasiu
Dzień zaczęłaś z piosenką na ustach do tego bardzo nastrojową ;) .
Moje klimaty :-D .
Przyjemnego popołudnia w dobrym nastroju :cmok:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-24, 12:06   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Witaj Kasieńko :cmok:
Wstał lepszy dzień? Przespałaś się ze swoim problemem ,inaczej patrzysz dziś na niego?
Ciężko cokolwiek mówić komuś kto sam musi to wszystko "przetrawić".
Siły życzę ,jestem myślami z Tobą. :tull: :/pociesza:/
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-22, 18:27   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Dobry wieczór Kasieńko
Jak tam Twoja wyprawa do Warszawy? Załatwiłaś wszystko po swojej myśli?
Jak wyniki?
Odezwij się Kasiu.
Pozdrawiam
|uscisk| :flow:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-18, 15:50   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Kasiu
Bez problemów i zmartwień to chyba ani rusz .Wiecznie jest coś na głowie.Raz większego ,raz mniejszego.My kobietki mamy to do siebie,że często bierzemy sobie na głowę problemy innych.Tym się zamartwiamy bo chcemy żeby wszystko i wszystkim było dobrze.A tak nie zawsze jest i się da.
Życzę Ci pozytywnego załatwienia swoich wszystkich spraw.
:/pociesza:/ :cmok:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-18, 10:55   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Witaj Kasieńko
A co to taka cisza?
Nie odzywasz się :-( .
Daj znać co u Ciebie.
Pozdrawiam |uscisk| :cmok:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-08, 09:59   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Dzień dobry Kasiu
Dziś naklej kartkę na drzwi z napisem Dżuma a dla pewności zabarykaduj się ;) .
Może dzięki temu będziesz miała przysłowiowy święty spokój.
Dobrego dnia Ci życzę :cmok: :flower:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-07, 16:42   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Witaj Kasiu
Miałaś "gościową" ;) sobotę Od czasu do czasu fajnie jest się pogościć.Tylko jak w naszym przypadku bywało, to takie gościńce kończyły się u nas kilkudniówką :shock:
Bo ten akurat nie mógł a tamtemu nie pasowało :uuu: .
Od dłuższego czasu "wymigujemy" się z tego typu imprez.
Jakoś nie po drodze nam z tymi roześmianymi osobami.Może kiedyś to się zmieni :?ale?:
Relaksuj się zatem dziś bez nalotu gości :cmok: :papap:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-06, 16:36   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Hej Kasiu
Jak się masz?
Weekend spędzasz w domu czy na jakimś wychodnym ,wyjezdnym? :lol:
U nas gdyby nie zła pogoda to pewnie wybralibyśmy się do lasu na grzyby.
Ostatni wypad mojej połówki zaowocował dużym zbiorem. Podobno na wigilię już wystarczy ( moja kochana teściowa przerabia zbiory mojego mena ). Już ma nasuszone i na wekowane ;) .My "załapujemy " się na gotowce :lol: .
Rola nasza kończy się na dostarczaniu produktów.Dobrze mieć taką kochaną mamę [yee] [hura] .
Pozdrawiam :tull: :cmok:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-03, 10:22   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Witaj Kasiu
Fajnego dnia Ci życzę bo ja zamierzam taki mieć :-D .
Korzystam ze słonecznej pogody i nadrabiam zaległości w "łapaniu" świeżego powietrza.
Pozdrawiam _itsme_ :flower:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47500

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-28, 10:50   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Hej Kasiu :flower:
Wiem ,że spadek formy jest bardzo irytujący. Ale wierzmy w to,że to tylko chwilowe :) i niebawem wszystko wróci do normalności.Czego Ci z całego serducha życzę.
JustynaS1975 napisał/a:
Agnieszki długo nie było, niby słabsza forma, ale bystrość nadal super, a forma psychiczna też nie taka do bani ;)

Staram się jak mogę pracować nad tą formą .Jak "główka " nie do bani to wszystko ok ;)
JustynaS1975 napisał/a:
niech Cię dobrze diagnozują, z powodzeniem i bez większych sensacji.

[yee] [yee] :okok"
Pozdrawiam Cię serdecznie :cmok:
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group