1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: agni5 - komentarze
agakata

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-19, 19:46   Temat: agni5 - komentarze
Wiesz Agni, myślę, choć dla Was żadne to pocieszenie, że nagła śmierć lepsza niż cierpienie.
Nie boję się, że mama umrze, choć wiem, że umrze na raka płuc, być może nie doczekawszy 3-cich urodzin swojego wnuka, tak wyczekanego. Boję się cierpienia bezlistosnego. Boję się tej drogi, wiem co na końcu, ale nie wiem jaka będzie...

Żyj jak najpiękniej z pamięcią o Tacie w sercu...
  Temat: agni5 - komentarze
agakata

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-17, 22:45   Temat: agni5 - komentarze
Agni, jak się trzymacie?
Tulę mocno.
  Temat: agni5 - komentarze
agakata

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-04, 10:25   Temat: agni5 - komentarze
Agni, cieszę się razem z Tobą! A z łuszczycą da się żyć!
Mama moja od operacji ma ciągłe nawroty: trochę zaleczy, a potem znowu...dobrze troszkę łuszczyce wystawić na słońce...
Pozdrawiam ciepło!
  Temat: agni5 - komentarze
agakata

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-26, 09:31   Temat: agni5 - komentarze
Agni, sloneczko, nie daj sie. MUSISZ sie wyciszyc, nabrac sil i koniecznie przestac sie tak szarpac...Nie stresuj sie tym na co nie masz wplywu - nie ma sensu tracic energii na bezsensowne i energetycznie kosztowne udreki - one nic nie zmienia - wprost przeciwnie - bedziesz jeszcze bardziej zmeczona i rozdrazniona, a przeciez chcesz byc skupiona, konsekwentna, ukierunkowana w dzialaniu...Mnie pomogla joga. Koniecznie idz do psychoonkologa - moze rozmowa i jakies leki pomoga Ci "zebrac sie" i poukladac...Poza tym zima byla ciezka, dluga - to sie odbija na kazdym.
Nie panikuj. Jak napisala Madziorek - dzis to dzis, o jutro bedziemy sie martwic jutro...Badania Taty juz za kilka dni, bedziesz miala jasniejszy obraz sytuacji...i moze wez sobie wolne od forum na weekend...
Tule Cie mocno, mocno i trzymam kciuki!!!
CMOK
A
  Temat: agni5 - komentarze
agakata

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-30, 08:36   Temat: agni5 - komentarze
wow :mrgreen:
  Temat: agni5 - komentarze
agakata

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-20, 11:59   Temat: agni5 - komentarze
Agni, wiesz, luszczyce trzeba pokochac i traktowac jako watpliwe dobrodziejstwo inwentarza, bo inaczej sie nie da :-)
Trzymam kciukasy, niezmiennie!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group