1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
aga.f

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23632

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-08-03, 20:28   Temat: Re: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
kretka83 napisał/a:
Mam nadzieję, że nie zaśmiecam, ale nie chciałam w moim poście o chorobie Taty umieszczać pytania, na które zależy mi, by otrzymać pilnie odpowiedź.
Nie miałam pojęcia, że na hospicjum domowe czeka się aż tak długo :-( Zadzwoniłam dziś do trzech - we wszystkich podali mi termin pierwszej wizyty lekarza od momentu zarejestrowania: 4-5 tygodni. Coraz bardziej podejrzewam, że Tata tyle nie pożyje. A Mama coraz więcej będzie potrzebowała pomocy, będą sytuacje, że trzeba będzie podać morfinę dożylnie, czy kroplówkę, czy diabli wiedzą co...
I tu mam pytanie - czy ktoś orientuje się, czy można załatwić jakąś opiekę paliatywną - może być komercyjnie! - szybciej, w przeciągu tygodnia czy dwóch? Chodzi o Łódź.
Będę bardzo wdzięczna za sugestie, jeśli ktoś coś wie.


Kretka, ja też jestem z Łodzi. Pół czerwca i cały lipiec dobijałam się do hospicjów domowych dla mojego Tatusia. Wszędzie to samo - od 4 do 8 tygodni. Pomogło rozpuszczenie wici wśród znajomych - ten i tamten dał telefon do kogoś, lub podał nazwisko na kogo można się powołać. <Przez półtora miesiąca przychodziła za ciężką kasę ( i nieadekwatną opiekę i pomoc) prywatna pielęgniarka>. Aż wreszcie udało się dostać do hospicjum z ul. Próchnika. Przychodzi teraz kapitalna pielęgniarka - oaza spokoju i cierpliwości wobec moich rozdygotanych emocji, miliona pytań i spuchniętych oczu. A przede wszystkim osoba , która z ogromnym szacunkiem podchodzi do mojego Taty. Jest od niedawna - jeśli chcesz podpytam. Nic nie obiecuję - jak chcesz, odezwij się, dam kontakt do siebie na priv. Trzymaj się dzielnie.ściskam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group