1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
absenteeism

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22126

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-15, 12:27   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
Ja też się nie zgadzam z takim poglądem, bo jak niby zmiana stylu życia etc. ma np. cofnąć mutacje genetyczne, które są jednym z czynników wywołujących raka, a przynajmniej do tego skłania się większość teorii nt. etiologii nowotworów? Wiadomo, są czynniki środowiskowe, jakieś osobnicze skłonności etc., ale jednak kwestia genów również jest istotna. Co ma do tego "wsłuchanie się w siebie, zdrowe relacje z otoczeniem"?

Moja przyszła teściowa jako dziecko miała białaczkę, jej siostra jakieś 5 lat temu miała guza przysadki + niedawną wznowę, na szczęście na razie wszystko ok. Ich mama zmarła również na nowotwór, jakiś miesiąc temu. Córka owej siostry - łagodny (szczęśliwie) guz ślinianki - czy naprawdę wszystko to można tłumaczyć niezdrowymi relacjami z otoczeniem czy brakiem wsłuchiwania się w siebie? Dziwnie wątpię.

Naturalnie każdy ma swoje zdanie i nie jest to żaden atak z mojej strony, zwyczajnie się nie zgadzam i tyle.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group