1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
absenteeism

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12247

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-21, 21:17   Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
mulltiker napisał/a:
Mogę się dowiedzieć gdzieś kiedy mi zwrócą za dodatek ?

A dzwoniłeś do urzędu i pytałeś?
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
absenteeism

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12247

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-30, 10:30   Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
Tak czy inaczej dodatkowe świadczenie Ci nie przysługuje, skoro aktualnie go nie pobierasz.
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
absenteeism

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12247

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-26, 21:01   Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
Nie wiem co Ci wypłaca Urząd Miasta Krakowa, ale raczej nie świadczenie pielęgnacyjne - takowe wypłaca MOPS.
I jeśli nie pobierasz go teraz, to nie możesz ubiegać się o dodatkowe świadczenie.
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
absenteeism

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12247

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-21, 23:33   Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
banialuka napisał/a:
Tutaj chodzi o świadczenie pielęgnacyjne w wysokosci 520zł które pobiera sie na osobe która ma I grupe inwalidzką. Wiem ponieważ pobieram takie świadczenie na mame i sami do mnie dzwonili z MOPSu zebym przyszła złożyć wniosek na dodatkowe 100zł. I to jest własnie dodatkowe 100zł w listopadzie i grudniu tylko a potem znowu bedzie 520zł.

Dokładnie o to chodzi.
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
absenteeism

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12247

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-21, 21:41   Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
Nie, nie wyszła nowa ustawa. Na pewno jest to poparte odpowiednim dokumentem, ale przeczytałam o tym w gazecie "branżowej" i stąd wiem.
Nie łudziłabym się nagłą hojnością MOPSu - podali to do publicznej informacji (przynajmniej w gazecie) 20 października, kiedy czas składania wniosków mija 31.

Napisałam Wam o tym bo wiem, że niektórzy z Was pobierają świadczenie pielęgnacyjne i pewnie dodatkowe pieniądze się im przydadzą. Obowiązku składania wniosków nie ma :)
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
absenteeism

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12247

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-20, 08:39   Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
Osoby pobierające z MOPS świadczenie pielęgnacyjne mogą do 31.10.2011 składać wniosek o przyznanie dodatkowego świadczenia za listopad i grudzień w wysokości 100zł (za każdy miesiąc).
Jest to kwota dodatkowa do wysokości świadczenia, jaką normalnie otrzymacie za listopad i grudzień.

Osoby, którym świadczenie pielęgnacyjne przyznane jest dopiero od listopada mogą złożyć taki sam wniosek w ciągu 7 dni od daty przyznania świadczenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group