1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
absenteeism

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 48784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-15, 23:56   Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
No to mogę tylko domniemywać, że lekarz miał na myśli znamię Reed, czyli znamię barwnikowe wrzecionowatokomórkowe.
  Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
absenteeism

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 48784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-15, 19:15   Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
A tam nie jest napisane Naevus Reed?
  Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
absenteeism

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 48784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-05, 16:51   Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
Nie znam ulotki na pamięć, ale to ziołowy suplement diety, także nie przekraczając dawki nie powinno być kłopotów przy jego braniu.
  Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
absenteeism

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 48784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-05, 15:56   Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
Na nadmierną potliwość podobno dobry jest Perspi Block.
  Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
absenteeism

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 48784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-02-14, 19:59   Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
Wyniki są ok, włosek nie ma znaczenia.
Nikt Ci nie powie co zadecyduje lekarz, ale myślę, że skoro boli to pewnie będzie chciał się pozbyć tego znamienia.
  Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
absenteeism

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 48784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-02-10, 16:57   Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
12, wiesz że im dłużej będziesz się zastanawiał gdzie i co Cię boli, tym bardziej będzie bolało? ;)
Nie bagatelizuję Twoich objawów oczywiście, ale nadmierna obserwacja własnego organizmu może teraz tylko pogorszyć sprawę - psychika ma naprawdę olbrzymi wpływ na ciało człowieka.

USG zawsze możesz zrobić prywatnie i bez skierowania.

Co do bólów głowy - pogoda się zmienia, ciśnienie wariuje, samą mnie boli głowa prawie codziennie ;) stres też robi swoje. 17 luty już niedługo.
  Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
absenteeism

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 48784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-02-09, 20:02   Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
Powiedz co Ci dolega i resztę zostaw lekarzowi :)
  Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
absenteeism

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 48784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-02-07, 19:52   Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
Ad.1
Nie jestem lekarzem, nie widziałam znamienia i nie wiem, co chirurg zadecyduje :) myślę, że jeśli nawet będziesz musiał poczekać, to może nie aż 3 tygodnie - jednak na pewno chwilę trzeba będzie poczekać na wynik badania histpat (zakładając oczywiście, że znamię będzie usuwane)
Ad.2
Znamiona często powodują przeróżnego rodzaju dolegliwości - swędzenie, odczucie bólu, niekoniecznie oznacza to od razu czerniaka. Na pewno najważniejsza jest szybka wizyta u lekarza, kiedy takie coś się zauważy. Tak też postąpiłeś i bardzo dobrze, w tym momencie pozostaje jedynie oczekiwanie na wizytę u lekarza.
  Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
absenteeism

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 48784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-02-07, 19:38   Temat: Bolesność skóry wokół znamienia
Najważniejsze, że sprawy nie bagatelizujesz tylko zgłosiłeś się do lekarza i masz skierowanie do onkologa. Via internet nie zdiagnozujemy oczywiście, czy to może być czerniak, postaraj się spokojnie poczekać do wizyty u lekarza i daj koniecznie znać, co powiedział.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group