1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dziwny e-mail
absenteeism

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10273

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-22, 14:35   Temat: dziwny e-mail
ela80083, zgodnie z Regulaminem Forum (który zaakceptowałaś, rejestrując się tutaj, tak więc rozumiem, że dogłębnie go przeczytałaś) porad na Forum udzielamy właśnie na Forum - każdy użytkownik zakłada swój wątek w odpowiednim dziale, w nim zadaje pytanie.

Twój powyższy post jest jednocześnie Twoim pierwszym postem na Forum, tak więc nie irytuj się, że nikt nie odpowiedział Ci na prywatnego maila czy też PW - takich każda z osób z Kadry Forum dostaje dziennie dziesiątki. Dlatego też, jak wskazuje na to Regulamin, sugerowane jest założenie swojego własnego wątku, opisanie w nim problemu, historii choroby, podanie koniecznych wyników i czekanie na odpowiedź.

Chciałabym przy okazji nadmienić, iż mamy obecnie okres urlopowy - część Kadry Forum jest właśnie na wakacyjnych wyjazdach i nie zawsze ma dostęp do internetu (ja np. jestem właśnie nad morzem i staram się jak mogę, by złapać gdzieś zasięg). Tak więc proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź i nie odbieranie tego jako ignorowanie czy 'olewanie'.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group