1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
a_skowro

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6028

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-26, 21:53   Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
Masz tą sama chorobę co mój tata. My raczej zawsze po takim czasie mieliśmy problem ze zbyt wysokimi wynikami. Za niskie rzeczywiście utrzymywały się po schematach z Rutiksymabem (R w schemacie) ale nie aż tak długo. A nie możesz jechać po prostu na SOR lub się dogadać na oddziale? Zbyt niski poziom Leukocytów jest naprawdę niebezpieczny. Mój tata złapał przez to zapalenie opon mózgowych- leukocyty 1,5 tys. W toku leczenia taty (trwa to już 4 lata) nauczyłam sie jednego- jak sam o siebie nie zawalczysz to nikt o ciebie nie będzie walczył. Przy przeziębieniu to raczej leukocyty pójdą w górę.
  Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
a_skowro

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6028

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-26, 20:59   Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
mój tata po chemioterapii też dostawał czynniki wzrostu. Po nich na parę dni podnoszą się wyniki ale tylko po to aby w ciagu najniższych poziomów leukocytów sztucznie je podnieść. Napewno ten efekt nie może się tak długo utrzymywac. Mojemu tacie po takim czasie zawsze się wyniki już podnosily. Może rzeczywiście warto tak jak piszą poprzednicy. Tn cykl chemioterapii mocno zbija leukocyty. Zgadzam się z Miskiem że musisz do lekarza.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group