1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wargi dolnej z przerzutami
Zebra

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 18745

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-09-02, 08:24   Temat: Rak wargi dolnej z przerzutami
Współczuję...
  Temat: Rak wargi dolnej z przerzutami
Zebra

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 18745

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-08-24, 21:27   Temat: Rak wargi dolnej z przerzutami
skay napisał/a:
w domu Tłumaczę się sama przed sobą to jest straszne po prostu wiem że dobrze zrobiłam ale tak jakoś mi bardzo smutno


My z Mamą na ostatni tydzień też trafiłyśmy do hospicjum. Po prostu wiedziałam,
że nie dam rady fizycznie i psychicznie. Tam opieka jest profesjonalna, a ja miałam możliwość skoncentrowania się na tym co najważniejsze, na Byciu z Mamą, bez paniki, że nia ma leku, że nie mam jak jechać do apteki, bo nie mam z kim Mamy zostawić, itp.
Pamiętam każdy Jej uśmiech i każdy grymas, każde zdanie, każdy gest, każdą minkę :) Właśnie teraz sobie uświadomiłam co Hospicjum naprawdę nam daje, daje nam możliwość Bycia w Spokoju z Bliską nam osobą.

Całą swoją energię i miłość będziesz mogła skupić na Mężu, a stroną bardziej "techniczną" zajmą się profesjonaliści.

W miarę możliwości bądź z Nim jak najwięcej. Niestety widziałam też chorych pozostawionych samych sobie, do których "wpadała" rodzinka co któryś dzień na pół godz. i to było smutne, i przykre. Mama, gdy jeszcze była świadoma mówiła, żebym była też z tymi samotnymi chorymi, bo Ona wie, że mnie ma, a Oni nie mają nikogo.

Twój Mąż też musi wiedzieć, że Cię ma...
Dużo siły życzę...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group