1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-10-05, 21:29   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
myslę , że na twoje dolegliowści potrzebna bedzie wizyta u ginekologa, lub endo-ginekologa. Badania tego rodzaju zleca właśnie taki lekarz.
powodzenia :)
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-10-05, 18:36   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ja jakiś czas temu robiłam badanie poziomu hormonów takich jak FSH, LH, ESTRADIOL,PROGESTERON
mysle , ze czeka Cie wizyta u ginekologa.
pomyslności :-D
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-10-05, 14:03   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
mnie jak wypadały włosy to wtedy gdy była niedoczynność. Jesli chodzi o sprawy ginekologiczne to teraz bardzo ładnie sie reguluje. Jest ok i nawet zauważyłam , że bardziej prawidłowo jest obecnie( jesli chodzi o cykl jak jego długość). To co opisujesz ja miałam wcześniej - przed operacją.
Może powinnaś zrobic badania wszystkich pozostałych hormonów. Może stan po operacji i całe zdarzenie rozregulowało orgamizm.
USG możesz zrobić przez powłoki brzuszne.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-10-05, 09:50   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
witam Cie anka244,
A mnie pani doktor ednokrynolog w CO Ursynów - wskazała , że noram to (0,1- 0.3). Jak ostatnio robiłam badannie TSH miałam 0,7 - to mój ednokrynolog stwierdził , ze mam jeszcze niedoczynność i kazał zwiekszyc dawkę na 150 Euthyroxu. Potwierdził te normy i stwierdził , że nadczynność jest potrzebna, aby nie prowokować wzrostu przytarczyc do nadmiernej produkcji hormonu. :)
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-25, 18:51   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
anka244,
czyli po pięciu tygodniach spadło do 10 - bardzo dobry wynik ;)
napisz czy oprócz spadku TSH miałaś dodatkowe pozytywne objawy np, zmniejszenie opuchlizny,

[ Dodano: 2014-08-25, 18:51 ]
a jaką dawke teraz bierzesz
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-12, 16:37   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
u mnie , przy zachwianej gospodarce hormonalnej poprzez niedoczynność było ok 60 dni :roll:
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-10, 08:42   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
brawo, brawo !!!!
Ciesze się,ze wszytko jest w porządku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-09, 12:36   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
trzymam mocno, mocno kciuki :-D
oby wyniki były dobre!!!!!!!!
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-07, 13:58   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Aniu
bardzo Ci dziękuje za te wiadomości :lol:
Ja ide za miesiąc, na taką trzydniówkę.
Dobrze wiedzieć , że rejestracja główna czynna juz od 07-ej. :-D
Czy jak się ma trochę dłuższe włosy, to też rano następnego dnia po jodzie trzeba je myć? czy np. można późnym wieczorem umyć włosy a rano prysznic?
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-04, 19:51   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Ptaszenio
dziękuję bardzo za informacje , jutro sobie kupię
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-04, 18:21   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ja mam żel na blizny - bez nazwy, taka może trochę uniwersalna, masuje również kremem nivea.

Najważniejsze aby nie opalić blizny. 8-)
Nosze jedwabną chustkę na szyi, jest to trochę uciążliwe, bo teraz jest bardzo ciepło, ale jak trzeba to trzeba. :uuu:

mam jeszcze na szyi (w stronę żuchwy) trochę opuchlizny. Podobno tak ma być. To możne potrwać nawet do czterech miesięcy.

Myślę ze szerokość blizny możne być uwarunkowana techniką szycia rany.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-04, 17:44   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Aniu ja miałam operacje na początku maja. Do tej pory miałam rano takie same objawy. Ale od kilku dni , od kiedy zaczęłam jeździć na rowerze, to muszę stwierdzić , że jest coraz lepiej. Ostatnio jak wstaje rano to mnie nie boli i nie ciągnie. Jednak na każdą zmianę pogody odczuwam lekki ból, takie ciągnięcie. Ostatnio również masuje ten szew lekko kulistymi ruchami , oczywiście wcześniej nawilżam kremem lub żelem silikonowym na blizny.

O wielkość blizny nie martw sie , ona bedzie ewaluować nawet przez rok. Gdyby nie pomogło , wtedy należy sie udać do lekarza dermatologa , aby zastosował mocniejsze leki i zabiegi na bliznę.
ja mam bardzo cieniutka bliznę i jest ona trochę różowa.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-08, 13:47   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Anka244
dziękuje Ci bardzo za informacje

JA, jestem zarejestrowana w CO, mam taka książeczkę z PIDem,
Skierowanie do poradni endokrynologicznej posiadam z innego Szpitala. Myślę, ze takie skierowanie będzie ważne.

gorąco pozdrawiam
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-07, 19:59   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
anka244

opisałaś, ze byłaś w COI Warszawa w poradni endokrynologiczne.
Ja również chciałabym sie wybrać do poradni w COI .
Czy mogłabyś napisać , co trzeba zrobić,(rejestracja itp, telefony), aby sprawnie dostać sie do poradni.

Mam wynik histopatologiczny (opisałam wszystko w swoim wątku), i chciałabym być również pod kontrolą dużej jednostki specjalistycznej.

Życzę Ci dużo, dużo zdrowia. powodzenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group