1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Votrient Pazopanib
Xeope

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11866

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-12-10, 16:23   Temat: Votrient Pazopanib
panterkka, i jakie dalsze leczenie Ci zaproponowano?
P.s mam białe włosy :)
  Temat: Votrient Pazopanib
Xeope

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11866

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-11-24, 12:44   Temat: Pomoc w interpretacji tomografii
Witam was!
Proszę o pomoc w interpretacji wyniku tomografii ponieważ po wycięciu węzła wartowniczego pod pachą urosło mi jakieś zgrubienie dosyć bolesne a w tomografiach jest taka informacja
1. Zatarcie tkanki tłuszczowej lewego dołu pachowego z obecnością struktury gęstości do 22jH -zbiornik płytowy?
2. W lewej pasze widoczne hypodensyjne struktury wielkości 22x15 mm i 20x13 mm - ww. chłonne? Zmiany pooperacyjne?
Lekarze rehabilitanci nie mają pojęcia co to jest może Wy macie jakieś pomysły?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: missy: 2016-11-24, 15:01 ]
Czy wycięcie węzła i opis tk mają związek z Twoim mięsakiem? Czy to nowa historia?

[ Dodano: 2016-11-24, 18:05 ]
Tak, wycięcie węzła było profilaktyką przy amputacji dłoni przez miesaka.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-11-24, 18:19 ]
Wątek ponownie został scalony. Masz swój wątek i całą swoją historię opowiadaj w jednym i tym samym wątku.

[ Dodano: 2016-11-25, 11:55 ]
Nie rozumiem po co są scalane moje wątki. Za każdym razem proszę o pomoc w innej sprawie - raptem 3 wątki, nie uważam żeby to był spam!
Gdybym opisała całą swoją historię choroby to byłby dopiero spam niż pytanie o konkretne rzeczy.
Już się nie dziwię że nie otrzymuję odpowiedzi skoro pod wątkiem voltrient pazopanib są scalone inne posty wogole nie związane z pazopanibem.
Do widzenia.
  Temat: Votrient Pazopanib
Xeope

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11866

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-11-18, 20:29   Temat: Votrient Pazopanib
Witam.
Przeglądałam wątki - brak jakichkolwiek informacji o pazopanibie a przecież nawet prof Rutkowski życzyłby sobie aby był leczeniem pierwszego rzutu w wielu podtypach miesaka (oraz raka nerwice) stad moje zdziwienie że nikt go nie stosował/stosuje.
Tak, nastąpił rozsiew do płuc. Zmiany meta raz się pojawiają raz znikają lub jedne giną a pojawiają się jednocześnie inne- tak było przy doksurbicynie i ifo.
Zobaczymy co po voltriencie.
Szkoda ze tak mało jest inf o tej substancji i osób ją stosujących.
  Temat: Votrient Pazopanib
Xeope

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11866

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-11-18, 11:30   Temat: Jak długo żyjecie z diagnozą?
witam.

Na początku tego roku zdiagnozowano u mnie mięsaka nabłonkowego w dłoni. Dłoń została amputowana.
Proszę podzielcie się ze mną informacja jak długo żyjecie juz z diagnoza.
Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez Moderatora: missy: 2016-11-18, 12:39 ]
Wątki scalone.

  Temat: Votrient Pazopanib
Xeope

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11866

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-11-13, 14:18   Temat: Votrient Pazopanib
Witam.
Od niedawna stosuję Votrient jako leczenie drugiego rzutu. Nie obserwuję jeszcze licznych skutków ubocznych oprócz białych włosów ;)
Czy ktoś z was stosuje ten lek? Jakie są wasze doświadczenia z pazopanibem? Jak długo stosujecie lub stosowaliście Votrient?

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group