1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Wojtek88

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-11-26, 16:20   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Robiłem dzis mały porządek i znalazłem od groma leków przepisanych przez lekarza. Większość z nich oddam do hospicjum, ale zostało ok 15 tabletek Xelody i Tyverbu. Macie koncepcje co z nimi zrobić? Zwrócić do szpitala?
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Wojtek88

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-11-23, 17:51   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Teraz czuję, że to wszystko schodzi ze mnie. Spróbuje do końca tygodnia chociaż trochę odpocząć, bo inaczej to się źle dla mnie skończy. Teraz już półprzytomny jestem. Od poniedziałku powrót to "normalnego" życia...
Jeszcze raz dziękuje.
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Wojtek88

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-11-22, 16:54   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Wczoraj po raz pierwszy od kilku tygodni przespałem spokojnie prawie całą noc. Dzisiaj cały dzień byłem w biegu. Chciałem jeszcze pojechać na cmentarz, ale już nie mam siły.
W całym tym chaosie zdałem sobie sprawę, że nie mogę teraz się zatrzymać. Muszę skończyć studia, obronić się, znaleźć pracę - tego chciała Mama i teraz muszę to zrobić. Dla niej.
Dziękuje wszystkim.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group