1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Wojciech75

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4003

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-04-27, 17:33   Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Witam ,jestem po rozmowie z psychologiem za dużo mi to nie dało ale tak jak napisałaś o psychiatrze to jutro mam wizytę i być może podadzą mi jakieś leki tak jak napisałaś w poście wyżej żeby mnie wyciszyć .Praktycznie jestem sam mam tu kilku znajomych na których mogę liczyć ,a z rodzina różnie bywa zreszta nie chce pisać takich rzeczy publicznie ,staram się jzezdzic do domu w Polsce ale to tez nie jest łatwe bo po chemii tydzień jestem nie do życia ,myślałem nawet żeby wrócić do kraju i tam się leczyć ale znajomi odradzają mi .Dziekuje bardzo za wsparcie i wysłuchanie mojej historii to dla mnie bardzo dużo ,jeśli cokolwiek będę wiedział to pozwolę sobie napisać ,pozdrawiam
  Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Wojciech75

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4003

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-04-26, 17:27   Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Witam ,po długiej rozmowie z lekarzem chemia została przeniesiona na wtorek ,jutro mam rozmowę z psychologiem onkologicznym ze względu na mój strach przed kolejna chemia ,wiem ze to dziwnie brzmi facet 41 letni panicznie się boi ale to jest silniejsze niestety ,dowiedziałem się ze w trakcie podawania nowego leku w chemioterapii będę dostawał zastrzyki z atropiny i na 24 godziny pompę z lekarstwem podłączona do portu,mam czas do wtorku żeby przezwyciężyć lek,pozdrawiam
  Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Wojciech75

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4003

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-04-26, 13:48   Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Witam ,leczę się w niemieckiej klinice ,ponieważ tu pracowałem i tu zdiagnozowali mi nowotwór .
  Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Wojciech75

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4003

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-04-25, 22:21   Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Bardzo dziękuje za odpowiedz ,jutro mam mieć zamiast wlewu oxiplatinum lek o nazwie Irinotecan i czytając ulotkę to przy tym leku tez mogą wystąpić reakcje anafilaktyczne ,mam nadzieje ze tak się nie stanie .
  Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Wojciech75

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4003

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-04-25, 18:05   Temat: Rak jelita grubego z naciekami na wątrobie problemy z chemia
Witam bardzo ,mam 41 lat od roku leczę się na nowotwór jelita grubego i mam nacieki na wątrobie ,lekarze twierdzą ze jest operacyjny ale chemia musza zmniejszyć nacieki na wątrobie ,problem polega ze podczas 14 chemii dostałem wstrząsu anafilaktycznego jak się okazało powodem była oxiplatinum ten wstrząs bardzo mnie dobił psychicznie jutro mam chemię z innym lekiem zamiast platyny ale i tak strach ogromny ,czy może ktoś miał podobny przypadek jeśli tak to proszę napisać .Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group