1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy z przerzutami pomocy
Wiola2707

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4324

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-07-04, 21:50   Temat: Rak szyjki macicy z przerzutami pomocy
Macie rację, jest to chemia paliatywna. Mają być 3cykle co 3 tygodnie potem badania i decyzja co z dalszym leczeniem . Zastanawiam się czy oprócz leczenia chemia jest jakaś inna możliwość wyleczenia choroby
  Temat: Rak szyjki macicy z przerzutami pomocy
Wiola2707

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4324

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-07-03, 05:19   Temat: Rak szyjki macicy z przerzutami pomocy
Rozumiem a czy podane leki zaliczają się już do tej chemii paliatywnej czy może jeszcze nie jest tak źle?
  Temat: Rak szyjki macicy z przerzutami pomocy
Wiola2707

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4324

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-07-02, 22:21   Temat: Rak szyjki macicy z przerzutami pomocy
Tak, ma trudności z oddawaniem moczu wyczuwa je podczas siedzenia. Jest kilka dni po pierwszej chemii, boli ją miednica, kłują nogi a krwawienie po chemii nasiliło się przestają pomagać tabletki przeciwkrwotoczne przepisane przez lekarza .

[ Dodano: 2018-07-02, 22:45 ]
Czy w którychś wynikach badań będzie napisane ja przyjmuje rodzaj tej chemii?

[ Dodano: 2018-07-02, 22:50 ]
W papierach nie ma nazwy chemii, pisze że to leczenie cytostatyczne 1cykl paclitaxel+ cisplatyna

[ Dodano: 2018-07-02, 22:55 ]
Wiem jeszcze że nie miała podawanej najmocniejszej chemii czyli tej czerwonej
  Temat: Rak szyjki macicy z przerzutami pomocy
Wiola2707

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4324

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-07-01, 22:15   Temat: Rak szyjki macicy z przerzutami pomocy
Witam u mojej mamy wykryto raka szyjki macicy z zaawansowaniem IV stopnia. Po badaniach PET wykryto przerzuty na kręgosłup, miednice, węzły chłonne, wątrobę. Lekarze po konsylium zdecydowali o chemii podawanej w kroplowce. 24 godz podawania jednego leku, potem 6 godz podawania drugiego. Mama jest 3 dni po pierwszej chemii martwi się guzki w macicy zamiast zmniejszać się robią się większe utrudniają załatwianie się a nawet normalne siedzenie. Wizyta u lekarza i data kolejnej chemii to 16.07. Czy jest jakaś szansa na wyleczenie może ktoś ma doświadczenie w tym bądź wie coś na ten temat ma jakieś doświadczenia ?? Bardzo proszę o pomóc każdy szczegół się dla mnie liczy
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group