1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dlaczego radioterapia paliatywna?
Ulax

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 23161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-08-12, 12:41   Temat: dlaczego radioterapia paliatywna?
U nas dobrym dniem była Wielkanoc. Tata był po radio i zrobił kilka kroków. Siedział z nami przy stole, wypił kieliszeczek. Było wesoło, pełno nadzieji, planów. Niestety ja wiedziałam, że to chwilowe - ale nie myślałam że tak szybko wszystko się zmieni. Naprawdę liczyłam na te 4-6 miesięcy... ale się przeliczyłam :'(
Musimy mieć nadzieję, że powrócą i te dobre obrazy. Dobre wspomnienia, czas pogodzenia się z tym wszystkim.
Często bywam u taty. Stoję nad grobem. I tak dziwnie, nie potrafię się modlić, rozmawiać. Stoję, gapię się na zdjęcie, nie pojmuję, że on tam leży :-(
  Temat: dlaczego radioterapia paliatywna?
Ulax

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 23161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-08-10, 13:07   Temat: dlaczego radioterapia paliatywna?
Jak ja Cię rozumiem. Mojego taty nie ma 4 m-ce. Im dalej w las tym ciemniej. Często nocami myślę o nim a płacze się samo. Oprócz taty to był mój przyjaciel. Tak cholernie mi go brakuje, rozmów, porad. Nie mogę tego pojąć, że tak szybko rak go zabił. Chyba najbardziej przez to, że całe leczenie szło w dobrym kierunku. Wszystko idealne i nagle trach... przerzut do głowy... szybka śmierć. I te obrazy non stop przed oczami z tych ostatnich 2 miesięcy. Nie rozpamiętuję ale są tylko one, te dobre zniknęły... :'(
  Temat: dlaczego radioterapia paliatywna?
Ulax

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 23161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-02-19, 14:36   Temat: dlaczego radioterapia paliatywna?
::rose:: :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group