1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Terlewa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-02-03, 09:49   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Przyjmij moje kondolencje ::rose::
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Terlewa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-29, 13:24   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Witam, u mojego Męża takie dolegliwości były niestety spowodowane zmianami w mózgu.Najpierw nogi "plątały się" później były już całkowicie bezwładne.
Przykro, DRP działa szybko. Kiedy był robiony rezonans głowy? U mojego Męża w ciągu ok. 10 dni ilość guzów w głowie zwiększyła się trzykrotnie.
Rozumiem, jak ciężko, ale chyba nic mądrego nie doradzę, żeby było lepiej.
Życzę w miarę spokojnych dni, korzystacie z pomocy Hospicjum ? są wspaniali.
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Terlewa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-07, 16:44   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Jeździ samochodem jako kierowca ?
Pozdrawiam
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Terlewa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-28, 14:39   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Przepisuję z zakładu teleradioterapii CO w Warszawie: (leczenie męża)
otrzymał fot. X 6 MeV techniką konformalną na obszar guza z marginesem dawkę 5400 cGy)g we frakcjach po 180 cGy)g.
ICD9-92.24
Po naświetlaniach zalecona stała opieka endokrynologiczna i neurologiczna.
Mąż przyjmował hormony dla większego komfortu życia.
Pozdrawiam
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Terlewa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-28, 08:45   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Robercie, wiem jaki trudny okres przeżywacie.
U mojego męża też był problem z hemoglobiną, lekarka prosiła nie podawać "sztucznych witamin" tylko naturalnie wspomóc pracę rozleniwionego szpiku, włączyć do diety właśnie buraczki, wątróbka, kawior, natka pietruszki, sok z pokrzywy, zawsze po kilku dniach następowała poprawa. Jeszcze codziennie była porcja tatara, jadł z zamkniętymi oczami, mówił że go katuję taką dietą, ale były efekty. Dużo do picia zielonej herbaty, ale nie torebkowej, liściasta parzona.
Po maksymalnej dawce napromieniania głowy , nie było już możliwości ponownej, mimo tego, że minęło 4 lata. Wrzesień 2007 - napromienianie głowy (struniak podstawy czaszki), sierpień 2011 przerzuty z płuc do mózgu.
Powalczcie dietą, nie zaszkodzi, a może pomoże.
Serdecznie pozdrawiam
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Terlewa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-31, 15:18   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Robercie, wiem co przeżywacie.
Choroba mojego Męża , niestety, trwała tylko 7 miesięcy, ale............. w lutym cały czas lekarze dawali tylko 3 tygodnie, przeżył do września.......
Luty - rozpoznanie : drobnokomórkowy z przerzutami do wątroby, silna żółtaczka......
Guzy na wątrobie zostały zlikwidowane, została porowatość wątroby, oczywiście dostał chemię (leczenie paliatywne).
Zaczęłam podawać "liver tonic" australijski - nasz odpowiednik sylimaloru, ale tamten podobno skuteczniejszy. Owszem , jest do kupienia w internecie, ale to są podróbki, syn kupił raz w Hong-Kongu, drugi raz w Australii (sporo jeździ po świecie, taką ma pracę, chińscy medycy polecili właśnie liver tonic, nic nie mogli zaproponować na guzy w płucach).
Może warto spróbować naszego sylimaloru, oczywiście po konsultacji z lekarzem, może uchroni wątrobę przed przerzutami.
Olej lniany ? kapsaicyna? , suszona papryczka chili, poszukaj w internecie ,są przepisy, robiłam mikstury z serkiem.
Dużo sił życzę
Serdecznie pozdrawiam
Teresa
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Terlewa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-28, 10:51   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Witam, nic nie piszesz o usg jamy brzusznej, nie było?
Dużo szczęścia i zdrowia życzę
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group