1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to koniec?
Sophii

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 16945

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-12-20, 19:35   Temat: Czy to koniec?
Pola, wyrazy współczucia. Twoja mama odeszła w dniu pogrzebu mojej mamy, który miał miejsce wczoraj. Strasznie mi przykro. Wiem jak to boli...
Trzymaj się, gdybyś chciała pogadać.. pisz.
::rose::
  Temat: Czy to koniec?
Sophii

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 16945

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-12-19, 18:57   Temat: Czy to koniec?
Pola, jak Twoja mama? Poprawa się utrzymała?
  Temat: Czy to koniec?
Sophii

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 16945

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-12-16, 22:17   Temat: Czy to koniec?
Pola, wspaniałe wieści. Cokolwiek by Was nie czekało, otrzymałaś własnie cudowny dar - Czas, ale to już pewnie wiesz.
Trzymam mocno kciuki, możesz powiedzieć mamie, że wszyscy jej kibicujemy!
  Temat: Czy to koniec?
Sophii

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 16945

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-12-11, 12:47   Temat: Czy to koniec?
Pola, wielkie dzięki za miłe słowa! Może właśnie tego się boję "chorych ludzi". W ogóle.. to niesamowite jak wiele dziwnych myśli przychodzi do głowy w takiej sytuacji.
Może założę swój watek po wizycie u mamy. Dobrze nie być osamotnionym. Pola ślę ci trochę siły, tobie potrzebna jest już dziś :)
  Temat: Czy to koniec?
Sophii

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 16945

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-12-11, 10:25   Temat: Czy to koniec?
Jeszcze się tutaj nie odzywałam, bo nie wiem od czego zacząć swoja historię. Ale to na razie nie ważne, ja moją mamę w tak złym stanie zobaczę dopiero jutro, a po przeczytaniu niemal wszystkich wątków na forum umieram ze strachu.
Mimo, że ja to co ty, zobaczę dopiero jutro, już dziś chciałabym Ci powiedzieć, że mam nadzieję, że dasz radę. Wszyscy jakoś dają, nie wiem jak będzie ze mną czy z Tobą, ale musimy być silne dla naszych bliskich. Zapewnić im maksimum spokoju, aby się nie bali. Aby wiedzieli, że byli kochani. :roll:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group