1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Saovine

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 72274

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-26, 14:42   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
bajkaa, miło czytać, że dobrze się czujesz. :) Z tego co piszesz wnioskuję, że praca jest dla Ciebie również formą terapii i dzięki niej czujesz się po prostu sobą. Dobrze jest mieć w życiu coś co nas identyfikuje, co sprawia, że w obliczu tak poważnej choroby nie stajemy się wyłącznie chorymi i przestraszonymi osobami. Ja nie ukrywam, że w tej sytuacji jest mi ciężko znaleźć swoje miejsce, ale nie daję się i powoli stawiam sobie cele.

Czytając Twój wątek, zastanawiam się czy słusznie postąpiłam nie starając się o żadną formę dodatkowego leczenia. Co prawda moje ognisko pierwotne nie było tak rozwinięte jak Twoje, ale u mnie również jest stopień kliniczny III B - obecność owrzodzenia i przerzutu w węźle chłonnym. Po limfadenektomii chciałam mieć spokój i głęboko wierzyć że na tym się sprawa zakończy, dlatego nikogo nie pytałam o badania kliniczne i w nic już nie brnęłam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group