1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jesteśmy tu razem już pięć lat ...
Richelieu

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 29512

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-03-04, 07:42   Temat: Jesteśmy tu razem już pięć lat ...
Pablo napisał/a:
Pozdrowienia dla wszystkich!

I z podziękowaniem - ode mnie i dla wszystkich, którzy tu pracują i pomagają ! :flow:

Pablo napisał/a:
"sto lat, sto lat!!!" [muza]

Jeśli to forum ma tyle czasu istnieć, to już na bardzo długo wcześniej będziecie sobie musieli poszukać kogoś innego na moje miejsce. ;)
Jesteśmy tu razem już sto lat ... - ja na pewno tego już tu nie napiszę. [usmiech]

Swoją drogą - ciekawe, jak wtedy będzie wyglądała onkologia i sposoby walki w nowotworami.
Zapewne dużo bardziej zaawansowana (molekularna ... ?) diagnostyka i wczesna profilaktyka ...
Ale sądzę, że myli się ten, kto myśli, że wtedy choroby te zostaną już zupełnie wyeliminowane.
  Temat: Jesteśmy tu razem już pięć lat ...
Richelieu

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 29512

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-01-23, 23:00   Temat: Jesteśmy tu razem już pięć lat ...
Aleście (no dobra: -śmy :oops: ) wszyscy gapy !! :omondieu: [no] To ja mam tego pilnować ?!

Jesteśmy tu razem już od PIĘCIU lat (i czterech dni ...) !

To nie tak długi czas w realnej codzienności, ale jak na internetowe standardy - cała epoka.

Kto jest z nami trochę dłużej na pewno widział i pamięta jak nasze forum powstawało i kształtowało się,
przechodząc rozmaite koleje, czasem lepsze, niekiedy też gorsze, jak to zwykle w życiu bywa.

Ale jedno, moim zdaniem najważniejsze, co trzeba i wypada powiedzieć: postawione sobie cele naszego istnienia
przynajmniej moim skromnym zdaniem - udaje się nam realizować, może nawet z nie zawsze najgorszym skutkiem ... :tiaaa:

Za to, że tak jest i nam to wychodzi, czuję się w obowiązku i potrzebie serca gorąco podziękować
Pomysłodawczyni, Założycielce i Sile Sprawczej tego Wspaniałego Przedsięwzięcia,
naszej nieocenionej Prezes Fundacji, kochanej Magdzie ::thnx:: _littleflower_ :littlehs: :heart: [nie ma dosyć odpowiednich emotek, by to wyrazić]

I życzę nam wszystkim, by to wspaniałe forum - skoro jest potrzebne i ma rację bytu dla pomocy osobom dotkniętym chorobą
(chociaż z pewnością wszyscy życzylibyśmy sobie, byśmy się tu nie musieli kiedykolwiek spotykać)
- niech nadal służy pomocą oby jeszcze lepiej i owocniej.

Dziękuję Wam wszystkim, którzy tu jesteście i pomagacie, zarówno Kadrze, Lekarzom,
jak i każdemu uczestnikowi naszego forum,
kto swoim doświadczeniem i wiedzą na miarę swoich możliwości pomaga i chce tutaj być.
Jesteście Wielcy i wspaniali - wszyscy !

Dziękuję Wam z całego serca.
/ Wasz wredny admin /


 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group