1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Richelieu

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29290

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-12-21, 19:38   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Peti napisał/a:

marek_max napisał/a:
Cytat:
Chyba po to jest forum, aby dyskutowac, prawda?

to zdecydowanie nie to forum

I tyle na ten temat. Krótko, treściwie, i w samo sedno.

Panie Marku, zastanawiałem się, czy nie zabrać głosu - na jeden raz - w tej dyskusji.
Już nie ma potrzeby, Szanowna Pani Koleżanka Peti uprzedziła mnie. Uczyniła to wystarczająco, jednak dla jasności doprecyzuję:

Jesteśmy forum profilowanym (mówiąc inaczej, językiem technicznym - 'branżowym', a dokładniej: onkologicznym).
Mamy wprawdzie działy poświęcone innym tematom, jak np. Hyde Park (pewnie i na rozmowy o religii by się tam miejsce znalazło ...).
Ale przynajmniej ja uważam, że jeśli ktoś jest zainteresowany poważną i PROFESJONALNĄ dyskusją, to szuka właśnie odpowiedniego forum - profilowanego, w tym przypadku: religijnego,
a nie jakiegoś marginalnego działu na forum danej tematyce całkowicie nie poświęconemu.
Analogicznie przecież czymś kuriozalnym byłoby, gdyby nasi użytkownicy, zmagający się z chorobami własnymi bądź bliskich osób, szukali pomocy na temat ich leczenia onkologicznego na forum poświęconemu np. wzmacniaczom lampowym - nie sądzi Pan ? (Proszę nie odpowiadać, jest to pytanie retoryczne).

Tyle ma na ten temat do powiedzenia katolicki fundamentalista (a przynajmniej za takiego się uważający ;) :lol: (poważnie, naprawdę !) - są więc tacy i na tym forum, jak widać (ale to już nie do Pana Szanownego uwaga :-D )
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group