1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Stan po resekcji kwadrantu piersi
Richelieu

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10066

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-10-19, 11:25   Temat: Stan po resekcji kwadrantu piersi
Smoga,

Trudno wypowiedzieć się co do przyczyn Twoich dolegliwości "badając" Cię tutaj przez intenet ... ;)
Tym bardziej, że nawet lekarka - oglądająca Cię 'na żywo' nie potrafi jednoznacznie tego określić.
Co mogę podpowiedzieć - może te dodatkowe badania kontrolne coś więcej powiedzą ?
Ewentualnie - będąc u lekarza - poproś o dodatkową diagnostykę w kierunku Twoich dolegliwości, które trwają zdecydowanie zbyt długo by je lekceważyć.

Wartości przekroczeń norm dla granulocytów i RDW nie są znaczne, poniżej 10 % wartości granicznej,
większe przekroczenie (50 % granicy) jest w przypadku limfocytów.
Poproś lekarza o interpretację tego z uwzględnieniem faktu, że trwa to już dość długo.

Pozdrawiam.
  Temat: Stan po resekcji kwadrantu piersi
Richelieu

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10066

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-10-06, 09:34   Temat: Stan po resekcji kwadrantu piersi
Smoga,

smoga napisał/a:
Mam [...] i marker C 125.

Nie podajesz wartości tego markera, nie wiemy zatem czy mieści się ona w normie czy jest przekroczona.
Ponadto - w przypadku przekroczenia normy, lub jej wartości w pobliżu granicznej - istotne jest porównanie do wartości badania poprzedniego, którego jak rozumiem, nie wykonano.
W takim przypadku obecna wartość markera (jaka ?) będzie referencyjną dla porównania w przyszłości.

Powodem obserwacji jest prawdopodobnie ta cecha lita na jajniku (mogąca być potencjalnie podejrzana).
Badanie USG za miesiąc powinno dać odpowiedź na pytanie, czy następują jakieś zmiany.

Teraz w kwestii formalnej:
scaliłem Twój post do Twojego wątku. Po raz kolejny (i naprawdę ostatni) upominam Cię i proszę o pisanie w jednym - Twoim - wątku.
Nie stosując się do tej prostej zasady bardzo utrudniasz nam pracę na forum i pomoc Tobie oraz innym użytkownikom:
zamiast skupiać się na odpowiedzi, musimy wyszukiwać poprzednie posty, tak by przeczytać całą historię choroby i leczenia.
Musimy moderować forum i scalać takie wypowiedzi do wątków użytkowników. Nie jest to ułatwieniem naszej pracy ...
Jeżeli masz kłopoty z zastosowaniem się do tego, może np. nie wiesz, jak pisać w jednym Twoim wątku - zapytaj na forum lub poprzez PW, chętnie pomogę i wyjaśnię, co trzeba robić.
Dbając o dobro całego forum i innych użytkowników potrzebujących przejrzystości zapisów w wątkach i naszej merytorycznej pomocy jestem zmuszony prosić Cię, byś bardzo sobie wzięła do serca tę prośbę |prosi|
Nie chcę byś zmuszała nas do sięgania po bardziej oficjalne formy proszenia użytkowników o dyscyplinę na forum ...


Pozdrawiam serdecznie _itsme_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group