1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Richelieu

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14611

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-04, 23:23   Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Daisy_2810 napisał/a:
[...] chciałam tylko dowiedzieć się co wy o tym sądzicie :)
Teraz już wiem :)
Za naruszenie regulaminu z góry przepraszam, ale naprawdę nie chciałam tutaj nic propagować :)

Obiecuję, że metody niekonwencjonalne nie zostaną przeze mnie już poruszone. Wam wszystkim bardzo dziękuję za pomoc i liczę, że w razie czego nadal mogę na was liczyć :)


Po to jest forum, by rozmawiać i dowiadywać się tego, czego nam potrzeba.
Również na temat niekonwencjonalnych metod WSPOMAGANIA leczenia (do których jednak ta o której teraz mówimy, nie należy).
One oczywiście mogą być stosowane. Ale zawsze obok leczenia, a NIGDY ZAMIAST niego.

Naruszenia regulaminu z Twojej strony nie było - zadałaś pytanie i uzyskałaś na nie odpowiedź,
chciałem jedynie wyraźnie podkreślić to, co każdy czytający to forum wiedzieć powinien.
Jeśli nie tak odebrałaś moją wypowiedź - kierowaną przede wszystkim do innych potencjalnych czytających ten wątek osób,
a nie do Ciebie - to bardzo Cię przepraszam, nie było to moim zamierzeniem.

Korzystaj z naszej pomocy i pytaj o wszystko, czego potrzebujesz i chcesz wiedzieć.

Pozdrawiam _itsme_
  Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Richelieu

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14611

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-04, 22:54   Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Do powyższej odpowiedzi absenteeism, aby była całkowita jasność w temacie i ktoś przypadkowy czytający ten wątek nie odniósł mylnego wrażenia, że przywoływane "metody" p. (dra ?) Ashkara mają coś wspólnego z poważną medycyną, powiem wyraźnie:

Tzw. "leczenie metodą dra Ashkara" jest niczym innym jak szkodliwym wprowadzaniem w błąd osób chorujących na nowotwory.
Błąd mogący mieć bardzo poważne konsekwencje, bo prowadzące do porzucenia leczenia choroby, a przez to prowadzący bezpośrednio do dalszej utraty zdrowia, a w konsekwencji i w szybkim czasie życia.


Bardzo wątpię, by te rzekomo cudowne ozdrowienia rzeczywiście ostały się i obroniły jako takie po poddaniu ich rzetelnej medycznej weryfikacji.

Z obowiązku moderatora przypomnę, że na tym forum świadome propagowanie tego rodzaju "metod" czy praktyk jest naruszeniem Regulaminu co pociąga za sobą stosowne konsekwencje.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group