1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Reszka.78

Odpowiedzi: 250
Wyświetleń: 121378

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-09-20, 21:20   Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Witaj Lideczko :)

Nie powiem na 100% czy to nadal aktualne jest, ale w szpitalu na Barskiej, robią gastroskopię w krótkiej narkozie i chyba właściwie tylko tak, pewnie żeby im pacjenci nie uciekali ze stołu. W każdym razie niewątpliwie komfort psychiczny dla obu stron i z tego co wiem (moja Mama między innymi tak miała) robią od razu i kolonoskopię i gastroskopię jakby akurat oba badania były potrzebne. A przynajmniej tak było do niedawna. Trzeba by było się dowiedzieć.

Pozdrawiam :)
  Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Reszka.78

Odpowiedzi: 250
Wyświetleń: 121378

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-10-25, 17:30   Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Lideńko, co to znaczy, że on nie da, bo to nie ma sensu. Kurcze, co to za podejście do pacjenta? Takie przedmiotowe traktowanie pacjenta zasługuje na danie po łbie, żeby nie rzec dosadniej. Nie można tak na człowieku kreski stawiać, bo ma się takie widzimisię.

Jak mówi Basia, morfologię i biochemię to nawet lekarz pierwszego kontaktu może dać, USG pewnie też. Niech pierwszy kontakt da chociaż skierowanie do gastrologa (chociaż wiadomo jakie terminy są), cokolwiek.

Pozdrawiam Ciebie i Mężonka bardzo serdecznie. Ściskam Was i myślę :cmok:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group