1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: betsi - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89659

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-12-06, 20:11   Temat: betsi - komentarze
O matuchnu Betsi, tak mi strasznie przykro z powodu straty i strasznie, strasznie przepraszam, że nie zajrzałam tu wcześniej, chociaż niemal codziennie jestem na forum. A tak myślałam ostatnio o Was, co tam się dzieje, jak właśnie Młoda, a tu takie coś... ::rose:: ::rose::
  Temat: betsi - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89659

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-07-14, 18:25   Temat: betsi - komentarze
Hej Betsi :)

Trzeba przebaczać. Kiszenie w sobie urazy nie przynosi niczego dobrego. A że się pamięta i np. trzyma jakiś dystans, albo w ogóle zrywa kontakt? Każdy ma do tego prawo ;) Tak jak każdy ma prawo do kolejnej szansy i naprawy stosunków :) Trzymam kciuki żeby się udało i było dobrze :)

Zmartwiłaś mnie informacją o Młodej. Poczytałam o tej chorobie i jest to poważna sprawa. MUSI być okej, MUSI to choróbsko pogonić. Połamię sobie kciuki, ale będzie warto.

Pozdrawiam serdecznie i przytulam bardzo mocno :)
  Temat: betsi - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89659

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-04-28, 00:10   Temat: betsi - komentarze
Betsi, czasami bardzo trafne jest powiedzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i to w miejscu z którego łatwo jest się wyciąć.
Nikt nie ma prawa wymagać od nikogo by do końca życia nosił worek pokutny i posypywał głowę popiołem. Kochałaś męża bardzo bardzo, macie fantastycznego chłopaka, ale masz prawo kochać i być kochaną, masz prawo do szczęścia. Ci którzy tego nie rozumieją wyrządzają tylko krzywdę i to przede wszystkim sobie. W dodatku, takie a nie inne zachowanie, o nich świadczy jakimi są ludźmi, nie o Tobie. Powiem za Babinką: A Ty olewaj ich, olewaj ich ;)

Całuję i przytulam Ciebie i Twoją rodzinkę :-D

Pozdrawiam :)
  Temat: betsi - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89659

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-02-01, 22:45   Temat: betsi - komentarze
Betsi, Kochana.
Aż nie wiem co napisać. Ty taka dzielna i wspaniała, pocieszasz mnie, podnosisz na duchu, dodajesz otuchy, a ja w tym momencie nie wiem jak Ciebie pocieszyć. Co powiedzieć. Wszystko wydaje mi się takie banalne.
Przykro mi z powodu kuzyna i tego co w pewnym sensie znowu przeżyłaś. Tak bardzo chciałabym znaleźć odpowiednie słowa.

Przytulam Cię bardzo mocno.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group