1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 18
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-02, 18:22   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgosiu _itsme_

Czuje się jak prosiak, tak przeskakując po tematach i działach i jak widać boleśnie wybiórczo i niemal na ślepo je czytając. Kurcze, kurcze, kurcze.
Ja wierzę w jedno, odejście z tego świata nie jest końcem, nie może być, że ot tak przestajemy istnieć. Tam po drugiej stronie jest miejsce, gdzie nasi bliscy i ważni na nas czekają i głęboko wierzę, że TO rozstanie nie jest rozstaniem po wsze czasy. Mamusia na Ciebie czeka i kiedyś się zobaczycie, przytulicie i nigdy więcej nie rozstaniecie. Teraz jest w Twoim sercu, myśli, obecna chociaż niewidzialna, wierzę, że pewnie czuwa nad Tobą i rodziną, wraz z innymi bliskimi, słyszy Cię i kocha mocno.

Przytulam Ciebie mocno i gorąco pozdrawiam Ciebie i rodzinkę :cmok:
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-26, 11:30   Temat: Małgosia81 - komentarze
Kochanie, jesteś dzielna, nawet jeśli nie chcesz. Zrobiłaś wszystko co trzeba, pomogłaś tak bardzo jak tylko mogłaś i potrafiłaś. Mogę się tylko domyślać co w tej chwili przeżywasz i źle mi, że mogę tylko napisać te kilka słów. Myślę o Was, bardzo chciałabym pomóc, sprawić cud...
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-25, 20:53   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgolinku Kochana, nawet tak nie myśl, to, że się nad tym zastanawiasz nie jest żadną zdradą. Chcesz jak najlepiej, chcesz pomóc ze wszystkich sił, ale jesteś wyłącznie człowiekiem i taka myśl może przyjść. Nie ma w tym absolutnie niczego złego. Przecież nieba byś przychyliła, kafelek z pieca i gwiazdkę z nieba dała, żeby tylko było dobrze. Jak mówi Obertas jesteś niesamowicie dzielna, wspaniała i kochająca. Nawet przez chwilę nie myśl, że jest inaczej :tull:
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-23, 23:23   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgolinku, strasznie mocno przytulam :tull: Tak bardzo chciałabym pomóc i nie mogę, poza tym tylko, że myślę o Was.
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-12, 00:54   Temat: Małgosia81 - komentarze
Czas szybko minie :) Niedawno był lipiec, a zobacz już jest 12 września.

Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało.

Pozdrawiam Was bardzo gorąco i całusy ^^
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-02, 23:30   Temat: Małgosia81 - komentarze
Nie no, upały ostatnio znowu dzikie. Dzisiaj jest chłodniej. Trzymam kciuki żeby Ci się udało wszystko pozałatwiać ^^

Pozdrawiam :cmok:
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-25, 16:17   Temat: Małgosia81 - komentarze
Witaj Małolisiu

Co tam u Was Babeczki? Daj znać _itsme_
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-02, 15:13   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgolinku

Jak czujesz taką potrzebę to zaszyj się i wyj. Płacz też jest czasem potrzebny, oczyszcza, pozwala wywalić z siebie emocje. A te negatywne emocje Mamcia czuje. Możesz przy niej być silna i dzielna, ale Mamcia i tak wie, czuje, bo jest Twoją Mamcią.

Przytulam Cię Kochanieńka bardzo mocno |przytula|
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-30, 22:25   Temat: Małgosia81 - komentarze
Oj Małgolinku Kochana.

Tak rzadko na forum zaglądam i teraz mam straszny wyrzut. Przytulam Ciebie bardzo bardzo bardzo mocno, jestem i myślę.
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-20, 17:11   Temat: Małgosia81 - komentarze
Jak widać na obrazku załączonym. Poza takim o pisaniem, nic merytorycznego wnieść nie mogę, gdyż nasza onkolog nie dała skierowań na żadne badania, uznając, że Mama jest okazem zdrowia i leczenia nie potrzebuje. Bez mała ledwo udało się doprosić o badania krwi. Tak więc czekamy na wyniki, może w poniedziałek już będą i wtedy uda mi się cokolwiek napisać mądrzejszego, niż to moje blablanie od czasu do czasu :roll:

Trzymam kciukasy, że gadzina zasnęła snem nieskończonym i już się nie obudzi. MUSI BYĆ DOBRZE :)
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-19, 22:47   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgolinku pukam do Ciebie ;)

Odezwij się Słonko i poklikaj co tam u Was :)

Pozdrawiam i całuję gorąco :*
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-03, 00:07   Temat: Małgosia81 - komentarze
Kicia weź Ty jakieś proszeczki na uspokojenie, bo te bycie kłębkiem nerwów nie pomoże ani Tobie, ani tym bardziej Twojej Mamci. Wiem z własnego doświadczenia jak nerwy rozwalają i nie są niczym dobrym. Sama czytałaś co wypisywałam. Wiem, że każdy to przechodzi w takiej sytuacji, ale musisz być spokojna i wypoczęta by Mamcię trzymać na duchu.

Ściskam Cię mocno :cmok:
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-01, 22:42   Temat: Małgosia81 - komentarze
Oj trzymamy Siostra, trzymamy!! Aż mnie ręce rozbolą i odpadną :P

Uściskaj moją Przyszywaną Mamcię mocno, zdrowia życz i powiedz koniecznie, że jestem myślami z Nią :cmok: Oczywiście z Tobą Małgonisiu też jestem myślami :tull: Aj i w ogóle o całej Waszej Rodzince myślę :tull:
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-29, 13:46   Temat: Małgosia81 - komentarze
Witam :)

Gosiaczku piszę tutaj coby Mirunkowi wątku nie zaśmiecać. Przepraszam, strasznie strasznie przepraszam za to moje mazgajenie się i wszystko inne! Marudzę, panikuję, a przecież na dobrą sprawę nie mam ku temu żadnych realnych powodów! Przecież sytuacja Twojej i mojej przyszytej Mamusi jest poważniejsza, a ja egoistycznie zachowuję się tak jakby nie wiadomo co się działo!
Przepraszam Kochana Moja! A z tymi przerzutami to przesadzam i kopie je w cztery litery, solidnie i mocno! Nawet Glany założę (a potem mi nogi się zapocą ;P ) Biochemia na dzień dzisiejszy nie wskazuje na nic w tym klimacie, więc nie ma powodów by się przejmować.

Całuję Cię mocno i ściskam i ślę buziaki i uściski mojej przyszytej Mamci i oczywiście ZDRÓWKA życz :cmok:
  Temat: Małgosia81 - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27445

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-08, 13:12   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgolinku Kochana!
Życzę Tobie i całej Twojej Rodzince, zdrowych, zdrowych i jeszcze raz zdrowych, a także pogodnych, słonecznych i spokojnych Świąt Wielkanocnych :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group