1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poszukuje doświadczonego onkologa w Łodzi w zakresie DFSP
Rafik1974

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4495

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2017-01-26, 15:51   Temat: Poszukuje doświadczonego onkologa w Łodzi w zakresie DFSP
Witam,

Jestem po resekcji nowotworu skóry DFSP (Dermatofibrosarcoma Protuberans). Mieszkam w Łodzi, ale zabieg miałem w klinice znacznie oddalonej od Łodzi. W celu kontroli w zakresie wystapienia ew. wznowy lub ew. pojawienia się nowotworu w innym miejscu ciała, poszukuję onkologa w Łodzi, który miał doświadczenie z tym nowotworem skóry (widział na własne oczy jak on na skórze wyglada, zlecał właściwe badania diagnostyczne, leczył, etc). Mam różne wcześniejsze doświadczenia z diagnoza tego nowotworu u mnie więc nie proszę o generalne informacje o dobrych onkologach w Łodzi (to już dawno przestudiowałem na internecie i większość nazwisk generalnie polecanych onkologów w Łodzi znam) lecz o polecenie konkretnego lekarza na bazie wcześniejszych konkretnych pozytywnych doświadczeń w leczeniu DFSP (zwłaszcza z dobra diagnoza). Wiem również o tym, że najlepsza klinika od mięsaków jest w Warszawie u prof. Rutkowskiego, ale kontrole w Warszawie pozostawiam jako ostateczność, gdybym w Łodzi nikogo nie znalazł.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group