1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Rafal82

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120838

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-31, 01:18   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Czesc.
Moja Mama rowniez nie czula glodu przez dlugi czas, dopiero niedawno lekarz przypisal jej leki na laknienie, teraz mimo, ze ma duze trudnosci z przelykaniem, czasami ma ochote na male co nieco.

Co do spania, u nas jest to samo. Mama czasem drzemie w dzien. W nocy spi przez pare pierwszych godzin a potem juz koniec, czuje palacy bol w klatce piersiowej. Lekarz rowniez i na to srodek nasenny(dzis bedzie go brala pierwszy raz) i przeciwbolowy - ktory bierze w momencie odczuwania tego palacego bolu. Dnie u nas sa rozne, raz lepiej raz gorzej, ale podobnie do waszych.
Zycze duzo sily i wytrwalosci a Twojej Mamie powrotu do zdrowia:)
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Rafal82

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120838

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-09, 00:00   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
absenteeism napisał/a:
Mnie by się tak porobiło, gdyby mnie ktoś ciągle pytał jak się czuję i czy mnie coś nie boli ;P


Zauwazylem, ze jest to cos normalnego. Jak czlowiek sie przejmuje, to poprostu automatycznie pyta sie o samopoczucie i mozliwosc pomocy. Moja Mame tez to denerwuje, ale ciezko jest postepowac inaczej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group