1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Peti

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29293

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-12-21, 19:09   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
marek_max napisał/a:
Chyba po to jest forum, aby dyskutowac, prawda?


to zdecydowanie nie to forum..

co Ci dadzą takie dyskusje? czy myślisz, że to coś zmieni w postępowaniu innych osób? nie sądzę, szkoda Twojego czasu na próby takich dyskusji. Wierz mi są tutaj ważniejsze tematy do dyskusji.

Krytykuj religię- masz prawo, ale nie krytykuj osób, które żyją w tej religii.

Koniec.
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Peti

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29293

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-12-21, 18:51   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Marek_max z całym szacunkiem, ale nie sądzę, żeby na tym forum były osoby o fundamentalnym, radykalnym podejściu religijnym- to odpowiedź na Twoje odwołanie się do zamachów terrorystycznych.

Każdy ma prawo do wolności również wolności wyznaniowej - tak stanowi Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej - to odpowiedź na Twoje stwierdzenie o dyskutowaniu o czyjejś religii.

Każdy z nas ma inną naturę, inny światopogląd, inne spojrzenie na istnienie Boga, jego wpływ lub brak tego wpływu na nasze życie - i uważam, że nikt nie ma prawa oceniać, a tym bardziej ośnmieszać innych osób które w swojej tragedii na tym forum wyrażają swoje lęki i nadzieje.

I powiem brutalnie bez względu na to jak to zostanie odebrane : WARA INNYM OD PRZEŻYWANIA OSÓB BĘDĄCYCH W TAK TRUDNEJ SYTUACJI.

Przepraszam Administratora i Moderatorów za duże znaki.

To obrzydliwe dyskutować z osobami chorymi i ich rodzinami o tym, że wiara zmiania ich nastawienie do leczenia, komentowaniu ich stwierdzeń, że " modlili się za udaną operację".

Trochę szacunku do uczuć na tym forum.

Peti-niewierząca
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Peti

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29293

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-12-03, 17:46   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Marku

tytuł tego postu jest bardzo kontrowersyjny...
wydaje mi się, że nikt tutaj na forum szukający ratunku dla siebie i swoich bliskich nie wybiera pomiędzy zdaniu się na wiarę i Boga czy zdaniu się na lekarzy..

To jest indywidualna sprawa każdej osoby i uważam, że należy uszanować odczuwanie każdej indywidualnej osoby.

Przeżywanie śmierci najbliższych jest tym bardziej sprawą indywidualną, każdy z nas przeżywa tą tragedię w sposób jaki jest mu najbliższy. Z Bogiem czy bez Boga = jest to kwesta intymna i wg. mnie do do dyskutowania.

Sama jestem agnostyczką , ale w żaden sposób nie razi mnie odwaoływanie się do wiary widywane w wypowiedziach umieszczanych na forum.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group