1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak przełyku - wątpliwości w trakcie leczenia
Peti

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15937

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-01-16, 21:49   Temat: rak przełyku - wątpliwości w trakcie leczenia
Gosiu

strasznie mi przykro, najwazniejsze że byliście przy Tatusiu...
  Temat: rak przełyku - wątpliwości w trakcie leczenia
Peti

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15937

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-01-06, 23:21   Temat: rak przełyku - wątpliwości w trakcie leczenia
Gosiu

spójrz tutaj:

http://katalog.mediweb.pl...w=61&rodzaj=144 - jest to pielęgniarka opieka długoterminowa własnie w Waszym mieście.

Może tam pomogą.
  Temat: rak przełyku - wątpliwości w trakcie leczenia
Peti

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15937

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-01-06, 21:39   Temat: rak przełyku - wątpliwości w trakcie leczenia
gz napisał/a:
Może ktoś z Was poradziłby mi jak to najlepiej zorganizować. Jak się przygotować na tą ciężką walkę. Myślimy może o zatrudnieniu pielęgniarki na kilka godzin dziennie aby ktoś zawsze z mamą był ale czy to się praktykuje?
Będę wdzięczna za sugestie


Gosiu

nie wiem gdzie mieszkasz, ale poszukaj w swoim miejscu zamieszkania pielęgniarek, które świadczą taką opiekę na chorymi w domu, myślę że to w ramach ubezpiecznia NFZ.

Mamie napewno będzie lżej, a Ty się będziesz też mniej martwiła ( jeśli można tak powiedzieć, w Waszej sytuacji)

Cóż mogłyście przeoczyć, naprawdę nie ma sensu obarczać się winą w tej i tak ciężkiej sytuacji.

Jeżeli pomoc pielęgniarki nie wystarczy i mama nie da rady sama, trzeba by było pomyśleć o hospicjum. Wiem dla niektórych to brzmi niewiarygodnie, ale jeżeli samemu nie można zapewnić opieki choremu w domu albo taka opieka jest ponad siły, najlepszą opiekę uzyka tata tam.

Dużo sił dla Was
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group