1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz ślinianki
Pablo

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-23, 21:53   Temat: Guz ślinianki
Droga Killerko nie myśl "mogło być lepiej", lecz "mogło być gorzej". Wiem, że chciała byś usłyszeć "jest Pani zdrowa, do widzenia", ale nie zawsze tak się da. Widzisz mi po zabiegu lekarz powiedział, że według niego jestem zdrowy i zostało nam to tylko potwierdzić i... póki co okazuje się jednak, że nie jest tak fajnie, że wyniki nie są takie jak powinno być i narazie czekamy, obserwujemy, czaimy się. Więc chyba rozumiem jak się czujesz, ale pamietaj myśl pozytywnie. Masz możliwość wyjazdu, złapania oddechu, to korzystaj z tego i zbieraj piękne chwile. Nie myśl tylko o chorobie lecz również o życiu. Planuj nie tylko leczenie, ale i inne rzeczy. Ja się zawziąłem i np. kuchnia już wyremontowana (a raczej wykończona), jeździmy na wycieczki rowerowe, chodzimy na basen, a na wakacje jedziemy nad morze (obiecałem to mojemu synkowi i nie zawiodę go! - 22 czerwca mam konsultacje w Gliwicach, ale co by nie było 4 lipca ruszamy w podróż!).
Killerko nauczysz się z tą świadomością żyć. Tak właściwie to nic się nie zmieniło, bo przecież w każdym momencie życia, każdy może się zakrztusić i udusić, tylko nie każdy o tym cały czas myśli.
Pozdrawiam cieplutko Ciebie, mamę i Twojego S.
Trzymaj się dzielnie!
  Temat: Guz ślinianki
Pablo

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-19, 22:09   Temat: Guz ślinianki
Trzymam kciuki i przesyłam moc pozytywnej energii.
Trzymaj się dzielnie!
Uściski. :)
  Temat: Guz ślinianki
Pablo

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-13, 22:54   Temat: Guz ślinianki
Witaj.
Póki co nie powinnaś mieć żadnych problemów z otrzymaniem zwolnienia, lekarz pierwszego kontaktu powinien je bez problemu wydać po zapoznaniu się z wypisem ze szpitala. Tylko sprawdź na L4 by było zaznaczone, że nie musisz leżeć, bo inaczej może Cię odwiedzic pracownik ZUSu.
Wracaj do sił. Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group