1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: szukam nadziei
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 142267

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-05-25, 12:35   Temat: szukam nadziei
Jesteś pewna, że pobolewa cię kość udowa? czy po prostu odcuwasz ból w nodze? Nie chcę bagatelizować twojego bólu, ale nie możesz w każdej dolegliwości widzieć potencjalnych przerzutów. Przy czerniaku stres jest bardzo niekorzystnym czynnikiem.
Co do bólu, to chociaż wycięcie węzła wartowniczego nie jest szczególnie radykalnym zabiegiem, to jednak pozostawia pewien ślad. Mam na myśli to, że noga może być odrobinę słabsza. Możesz odczuwać pewien ból gdy więcej pochodzisz lub np gdy zmienia się pogoda. W takiej sytuacji połóż się z nogą ułożoną wyżej i staraj się zrelaksować. Mam nadzieję, że wszystko przejdzie. Pozdrawiam :)
  Temat: szukam nadziei
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 142267

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-05-05, 22:05   Temat: szukam nadziei
oczywiście, że najlepiej jest rozwiać wszelkie wątpliwości i dalej sprawdzaj i konsultuj swój wynik. Nie uzależniaj jednak swojego rokowania od decyzji, którą patomorfolodzy ostatecznie podejmą. Czerniak jest bardzo nieprzewidywalny i w każdej sytuacji może zaskoczyć - także pozytywnie. Badaj więc bloczki i konsultuj wyniki, ale cały czas myśl pozytywnie. Obojętnie jaki będzie wynik, myśl, że chorobę i tak już pokonałaś :) Trzymam mocno kciuki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group