1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak a rehabilitacja
Ola1607

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3157

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2017-09-29, 06:40   Temat: Rak a rehabilitacja
Witam . Chciałabym wstępnie opowiedzieć o mojej mamie . Więc jakieś 2 tygodnie temu moja mama wróciła z Niemiec. Wysiadajac z busa ciężko było ją rozpoznać ponieważ była tak bardzo chuda ... wezwani pogotowie i zabrano mamę do szpitala . Okazało się że mama ma raka żołądka ( złośliwego). Wiadomo że ludzie bez żołądka mogą żyć ale mama nie przezylaby operacji że względu na to że schudła 14 kg i nie ma w sobie białka . Została dokarmiania dozylnie jednak zaczęła bardzo goraczkowac więc zdecydowano o zabiegu który polegał na wystawieniu sądy oraz lekarze zrobili tak aby omijać żołądek i jedzenie jakie mama dostaje bezpośrednio szło do jelita . Po paru dniach mama dostała sparalizowana a mianowicie lewą strona ciała . Okazało się że są ogniwa raka na mózgu. Lekarze jutro chcą wypuścić mamę do domu i potrzebna jest rehabilitacja . Wiem że ciężko będzie aby mamę wzięto na rehabilitację do szpitala ponieważ mama jest w stanie krytycznym gdyż rak ciągle jest jednak trzeba działać choć by i w sprawie rehabilitacji . Proszę wszystkich o pomoc . Czy możecie mi podać numery adresy do szpitali które rehabilituja ludzi . Zdaje sobie sprawę że będzie ciężko ale chce próbować. Najlepiej aby było to woj . Zachodniopomorskie gdyż mama jest bardzo słaba i ciężko ją gdziekolwiek zabrać w długą trasę autem . Bardzo proszę o pomoc
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group