1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Ola

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10828

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-06-13, 21:46   Temat: Rak pęcherza moczowego
Operacja u mojego Taty była ciężka..zaawansowanie było duże,poza tym Tato stracił sporo krwi w czasie zabiegu. Zaraz po zabiegu był bardzo słaby,ale szybko zaczął dochodzic do siebie.
Sama rekonwalescencja przebiegała bardzo dobrze-ze szpitala wyszedł chyba po tygodniu, zopatrzony w zapas woreczków urostomijnych i środków pielęgnacyjnych. Rana pooperacyjna goiła się dobrze i Tato bardzo prędko wrócił do dobrej formy.

U nas po operacji doszła jeszcze chemioterapia, teraz niestety drugi rzut, ale trzymam kciuki,żeby u Was sam zabieg okazał się wystarczający.


Pisz jesli masz jakiekolwiek pytania lub jesli mogę w czymś pomóc.
pozdrawiam
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Ola

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10828

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-06-02, 14:49   Temat: Rak pęcherza moczowego
Leczeniem z wyboru przy nawracającym lub naciekającym raku pęcherza jest radykalna cystektomia, z ewentualną neoadjuwantową lub adjuwantową chemioterapią. Mój Tato już ponad półtora roku żyje z urostomią i mimo tego, że standard życia jest oczywiście gorszy, to nie jest tak źle jak się spodziewaliśmy.
Ta niedogodność to zresztą drobiazg wobec możliwości wyleczenia lub skutecznego przedłużenia życia.
Zdałabym się na sugestie lekarzy.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group