1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zalecenia po Akcji "badaj znamiona"
Niuans

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6790

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-06-25, 17:14   Temat: Zalecenia po Akcji "badaj znamiona"
Byłam dziś u lekarza rodzinnego po skierowanie na morfologie i przy okazji po "małą" poradę. Dał mi skierowanie do chirurga ogólnego - podobno krócej się czeka, i robi to od ręki.
Spojrzał też na "to" chwilę i mówi, że zrobiła się zaogniona otoczka (nie mogę sobie sama dobrze skontrolować bo mam "to" wysoko na łopatce)

dajcie jakieś nazwiska sprawdzonych lekarzy z Łodzi - a znacie może dr Pawła Burskiego z WAM?
  Temat: Zalecenia po Akcji "badaj znamiona"
Niuans

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6790

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-06-23, 21:03   Temat: Zalecenia po Akcji "badaj znamiona"
tzn. mam się właśnie zgłosić do chirurga onkologa już na wycięcie, pani w "melobusie" dała mi namiary na poradnię przy szpitalu Kopernika w Łodzi, w moim mieście onkolog przyjmuje raz w tygodniu przez 2h a i tak przyjeżdża z Łodzi. Wizytę wyznaczyli mi na koniec października natomiast myślę, że jeśli pójdę prywatnie to raczej nie dostane skierowania do szpitala. Hm... W sumie to nie wiem co robić, mąż mnie goni a tu już miesiąc czekania za mną :?ale?:

[ Dodano: 2012-06-23, 21:09 ]
absenteeism widzę że jesteś z Łodzi, może podpowiesz gdzie najlepiej się zapisać albo do kogo
  Temat: Zalecenia po Akcji "badaj znamiona"
Niuans

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6790

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-06-23, 12:48   Temat: Zalecenia po Akcji "badaj znamiona"
Witam
jestem posiadaczką dużej grupy znamion barwnikowych (różnego rodzaju, wielkości, koloru itp.) Jedno z nich (najmniej rzucające się w oczy) wzbudziło moje obawy, bo od kilku miesięcy czuje w nim ni to ból ni to swędzenie . Pani w "melanobusie" powiedziała, że akurat z "tym" mam jak najszybciej zgłosić się do lekarza.
Mam taki problem, bo na wizytę w szpitalu muszę czekać do końca października.
Czy przy założeniu, że zrobiło się tam coś niedobrego, czekanie 4 m-cy może pogorszyć moją sytuację?

I tak dodatkowo: od 15-mcy mam częste spadki leukocytów nawet do 2,8(4-10) i hemoglobinę w dolnej granicy- czy to może mieć jakiś związek?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group