1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Nika2

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212986

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-23, 17:24   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
pe_jot, serdecznie współczuję.
::rose::
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Nika2

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212986

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-27, 13:56   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
ja100,
ja100 napisał/a:
już dwa pawie zaliczone
pozdrawiam

I tak Trzymaj Kochana |buziaki|
Pozdrawiam :) ::thnx::
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Nika2

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212986

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-02-23, 14:07   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
ja100,
Kochana |przytula| no to się naświetlaj :sun: niech pomoże |buziaki|
Trzymam Kciuki za Ciebie :uhm!:
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Nika2

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212986

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-27, 14:52   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
ja100,
Trzymam mocno kciuki za ciebie i mam nadzieje że jakaś kuracja się znajdzie ,jestem dobrej mysli widzę że DSSbardzo mocno działa w Twojej sprawie.
Gratulacje dla niej kawał dobrej roboty :brav: Widać jak bardzo jest to forum przydatne i potrzebne.
Pozdowienia dla wszystkich
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Nika2

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212986

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-20, 13:08   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
ja100,
Witaj nie mieści mi się to w głowie :twisted: jak cię traktują w Wrocławiu .Ja sama jak wiesz zmagam sie z przerzutami do płuca i jestem po raku piersi zachorowałam jak miałam 39 lat. Wiesz nie wiem gdzie mieszkasz na Dlonym Śląsku ? ale może bliżej wielkopolski dam ci namiary na Klinikę w Poznaniu i wspaniałą panią dr. Onkolog która spacjalizuja sie w Raku Piersi .proszę :) zadzwoń i umów się do niej z wszystkimi wynikami ,może w Poznaniu dadzą Ci tą Herceptynę . Ja też miałam dodatnie Her2 ale tylko na jeden+ więc nie dali harceptyny :-( . Namawiam Cię na ta klinikę leczę się tam już 8 lat i wiem ile ludzi przyjeżdza tam z całej polski,wszyscy sobie chwalą szczególnie podejście lekarzy są naprawdę bardzo wyrozumiali i wszystko wytłumaczą. Ta lekarka To: dr hab. Maria Litwiniuk dzwoń do niej na oddział tak długo aż się dodzwonisz albo poproś tel do niej do Gabinetu ,niestety ale gdzieś go zapodzałam :-( . Proszę spróbuj ,Poznań nie jest tak daleko od Dolnego Śląska. :)
Trzymam Kciuki i ściskam mocno :tull:

SZPITAL KLINICZNY Przemienienia Pańskiego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
NIP-778-13-43-588 REGON - 000288828
ODDZIAŁ CHEMIOTERAPII
61-878 Poznań, ul. Łąkowa 1/2
tel. 061-854-9019, 061-854-9044
KLINIKA ONKOLOGII :flower:
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Nika2

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212986

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-27, 13:28   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
ja100,
Trzymam mocno kciuki za twoje zdrówko i niech ta Herceptyna zje tego paskudę.
Ja też się zmagam z pskudom ,po 8 latach mam przerzuty na płucu prawym. Brałam Tamoxifan i było ok tyko mi go odstawili i pokazał się przerzut teraz biore Armidex i jest poprawa. Więć walczymy razem głowa do góry pokonamy raka :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group